Безкоштовні Оголошення про Купівлю та Повідомлення

Якщо у вас виникли труднощі з пошуком необхідної вам спецтехніки або вантажного транспорту, ви можете помістити на Mascus безкоштовне "оголошення про купівлю" та отримувати пропозиції електронною поштою.

Це абсолютно безкоштовно


Оголошення про Купівлю є безкоштовною послугою, яка забезпечить вам можливість повідомити всіх дилерів Mascus про те, який саме вид техніки вас цікавить. Все, що ви повинні зробити, це надати докладний опис та написати невелике повідомлення для дилерів будь-якою зручною для вас мовою.(Ми рекомендуємо скористатись англійською мовою, якщо ви хочете, щоб ваше оголошення про купівлю стало доступним для дилерів з різних країн.)

Отримуйте повідомлення про пропозицію на свою електронну адресу


Помістивши Оголошення про купівлю, ви отримаєте відповідне Повідомлення, коли вживана машина, яка задовольняє ваші критерії, буде виставлена на продаж на ринку Mascus.

Додайте безкоштовне оголошення про купівлю зараз і починайте отримувати повідомлення

Зареєструйтесь на Мій Mascus та отримаєте додаткові послуги


Зареєструйтесь на Mascus як користувач (безкоштовно), щоб отримати додаткові послуги,які допоможуть вам прискорити та полегшити пошук користованої спецтехніки на сайті Mascus. Дізнайтеся більше про переваги нашої безкоштовної реєстрації

Питання? Зв'яжіться з нами


Якщо у вас виникнуть будь-які запитання стосовно користування вебсайтом Mascus або наших функціональних можливостей та послуг, будь ласка, зв'яжіться з нами.