Mascus - це Ринок Спецтехніки, створений спеціально для вас

Шукайте вживану техніку без особливих зусиль

Вам хотілося б мати можливість легко та швидко знайти повний каталог вживаної будівельної, сільськогосподарської, складської техніки, лісозаготівельних і комунальних машин та транспортних засобів?А як щодо пошуку інформації про компанії та постачальників послуг, пов'язаних з галуззю важкої техніки та вантажного транспорту?

Mascus – це максимальні можливості при мінімальних зусиллях

Портал Mascus є незалежним електронним ринком, де ви зможете знайти тисячі одиниць вживаної техніки та обладнання з вашого регіонального ринку, з усієї України, ближнього зарубіжжя, а також з усього світу. Ми спеціалізуємось на:


Безкоштовний перегляд на вашій рідній мові

Вебсайт Mascus був створений для того, щоб полегшити пошук потрібної вам техніки, тому ми зробили перегляд наших каталогів для вас абсолютно безкоштовним. Шукайте пропозиції про продаж обладнання найпопулярніших марок і моделей від дилерів зі всієї Європи та всього світу. Більше того, ми надаємо вам можливість читати оголошення про продаж на вашій рідній мові.

Зручна сервісна програма пошуку і порівняння техніки

Ми розробили зручний у використанні механізм пошуку, що дозволяє по необхідності спростити або спеціалізувати пошук техніки, наприклад, за типом, маркою, місцезнаходженням, ціною або роком випуску. Можливість порівняння обладнання допоможе вам швидко та без особливих зусиль порівнювати оголошення про продаж.

Безпосередній зв'язок з продавцем

Ми не являємось власниками виставленої на продаж техніки, так само як і не беремо участі в переговорах і угодах. Знайшовши необхідну вам техніку, ви зв'язуєтесь безпосередньо з продавцем, використовуючи форму, розташовану під адресою продавця або контактною інформацією на сторінці оголошення.У розмові з продавцем, будь ласка, не забудьте згадати про те, що ви знайшли запропоновану ним техніку за допомогою сайту Mascus.

Ознайомтеся з розцінками на транспортні та фінансові послуги тут

Ви знайшли необхідне обладнання, але не знаєте, скільки коштуватиме його доставка? Отримайте інформацію розцінки на транспортні та фінансові послуги за допомогою Mascus. Просто натисніть посилання на потрібний вам вид послуг на сторінці оголошення, введіть свої дані і з вами зв'яжеться представник фінансової або транспортної компанії.

Безкоштовно зареєструйтесь просто зараз і починайте пошук необхідної вам вживаної техніки.