Mascus Оцінка техніки

Mascus оцінювач ― це різновид онлайн послуг, за допомогою якої дилери отримують можливість автоматичної оцінки потриманих транспортних засобів та обладнання.

Тепер Ви не маєте необхідності оцінювати техніку виходячи тільки з власних статистичних даних чи проводити власне дослідження ринкової вартості. Замість цього Ви зможете швидко отримати порівняльну оціночну інформацію на основі найсвіжіших даних ринку.

Mascus оцінювач є величезним незалежним ресурсом оцінювання, за допомогою якого Ви переконаєте клієнтів, що не погоджуються з оцінкою Вашої техніки.

Використовуйте Mascus оцінювач для:

  • Оцінки фінансової вартості
  • Оцінки залишкової вартості
  • Встановлення передпродажної ціни
  • Оцінки при зустрічному продажу
  • Встановлення конкурентоздатної ціни на техніку
  • Керування продажами
Wild West LLC / Mascus Ukraine
Hrushevskoho 5/6, 89600 Мукачеве
www:   www.mascus.ua
Телефон:   +380 673121850

За допомогою Mascus оцінювач Ви можете бути впевненим, що отримаєте найкращу можливу ціну за власне вживане обладнання не витрачаючи зайвого часу на пошуки. Все робить за Вас Mascus оцінювач!

Якщо необхідно провести більш детальну оцінку

Оцінювач Преміум пропонує послуги розширеного оцінювання. При цьому надається більш детальна оціночна інформація, що базується на статистичних даних та дослідженнях ринку.

При цьому враховуються такі чинники, як модифікація транспортного засобу, рік випуску та пробіг/обсяг попередньої експлуатації (в годинах).

Більш детально

Зв’яжіться зі своїм регіональним представником Mascus зараз та дізнайтесь про наші ціни та обговоріть свої вимоги до оцінювання.