18.04.2012

Новий мобільний сайт для користувачів Mascus

Mascus є інтернет-ринком з продажу техніки, який розвивається найшвидше в області продажів Будівельної техніки, Комерційного і вантажного транспорту, Сільськогосподарської техніки, Складської техніки та Лісозаготівельної техніки. Mascus запускає мобільну версію сайту і тим самим робить ще один великий крок назустріч своїм користувачам в прагненні дати можливість залишатися з Mascus завжди і скрізь.

Мобільний веб-сайт Mascus розроблений таким чином, щоб надати, як торговим організаціям, так і приватним клієнтам, максимальну зручність доступу до інформації з мобільних пристроїв, дозволяючи користуватися Mascus на ходу.

Доступ до мобільного сайту за адресою m.mascus.com надає торговим організаціям можливість доступу до особистого облікового запису організації, щоб керувати і розміщувати оголошення або шукати техніку в найбільшій світовій базі пропозицій на техніку Mascus. Рішення ”Мобільний дилер” надає можливість розмістити весь склад техніки, дозволяючи додавати, змінювати і оцінювати розміщені пропозиції в будь-який час в будь-якому місці.

Саме мобільний доступ робить новий портал m.mascus.com унікальним. «Ми розуміємо, що продавці дуже часто знаходяться поза офісом, в дорозі, або у клієнта», говорить Директор з продажу Mascus, Ріккардо Петерссон. «Таким чином, мобільний веб-сайт дозволяє отримати інформацію в дорозі, і не чекати повернення в офіс. А це означає, вони можуть прийняти швидше рішення в разі необхідності, а також швидше реагувати на запити зацікавлених покупців. Ми віримо, що новий мобільний сайт викличе більш часте відвідування Mascus з боку дилерів, і надасть по-справжньому актуальний сервіс для наших клієнтів », - додав він.

У той же час, до мобільного веб-сайту мають зручний доступ і покупці. Пропозиції згруповані на зручні для навігації категорії, що спрощує пошук потрібної техніки. Коли клієнти відкривають якесь із пропозицій, вони можуть переглянути фотографії техніки (до 6 фотографій), опис, ціни і інформацію про місцезнаходження. Відвідувач може подзвонити продавцеві прямо з оголошення, щоб зробити запит.

У прагненні до досконалості

Створення цього інноваційного веб-сайту є частиною плану постійного вдосконалення Mascus, в прагненні надати своїм клієнтам сервіси рівня, що не має собі рівних. "Мобільний веб-сайт зводить Mascus на новий рівень, робить портал більш гнучким і зручним у використанні для кожного", - пояснює Фредерік Ларссон, керуючий директор Mascus. "Ми зрозуміли важливість розробки системи, зручною для користувача незалежно від способу доступу, включаючи доступ з мобільних пристроїв. Онлайн технології охоплюють мобільні пристрої на значно більш високому рівні, і тому розробка мобільного веб-сайту, що надає доступ до Mascus в будь-який час, була для нас логічним кроком. І це підтверджує наше постійне прагнення до вдосконалення ", - додав він.

Веб-сайт пройшов випробування, і його ефективність була доведена. В даний час він розвивається в рамках всього бренду. Так як смартфони стають звичайним явищем і широкосмугові з'єднання підключають все більше віддалених регіонів до Інтернету, Mascus вважає, що новий сайт стане надзвичайно популярним серед клієнтів Mascus і продавців техніки по всьому світу. "Мобільні технології - це майбутнє Інтернету, і, представляючи вам зараз наш власний мобільний сайт, ми віримо в те, що знаходимося на вістрі технологічного прогресу в наданні послуг кращої якості нашим клієнтам", - прокоментував Фредрік Ларссон. "Ми раді, що він став таким популярним під час ранніх випробувань і вважаємо, що він підготує грунт для ще більшої кількості додатків і доповнень до нашого сервісу в самому найближчому майбутньому", - підсумував він.

Контакти:

Фредрік Ларссон, Керуючий Директор,
+358 50 314 2511,

Ріккардо Петерссон, Директор з продажу,
+ 46 70 660 2780,

Про Mascus:

Mascus (www.mascus.ua) - торгова площадка, яка спеціалізується на продажу будівельної техніки, засобів комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки, лісозаготівельної техніки, складського обладнання та комунальної техніки. Охоплювана лінійка продукції включає весь діапазон нових і вживаних екскаваторів, бульдозерів, навантажувачів, кранів, вантажівок з пробігом, сільгосп тракторів, комбайнів, навантажувачів, харвестерів, форвардерів та іншої спецтехніки.
Маскус надає можливість здійснювати продажу техніки швидше й ефективніше завдяки тому, що всі пропозиції на техніку і зацікавлені покупці зустрічаються тут. Запрошуємо всіх дилерів, виробників і кінцевих користувачів на нашу торгову площадку.


Замітка для ЗМІ:

Матеріали для редакторів:
www.mascus.ua / press

18.04.2012

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007