04.07.2012

Компанія «Маскус» стала світовим лідером на ринку вживаної техніки для лісозаготівлі

Компанія «Маскус» є одним з найбільших у світі онлайн-ринків продажу транспортних засобів, будівельної техніки, сільськогосподарського та складського обладнання.
Наразі компанія захопила світове лідерство в сфері постачання та продажу вживаної техніки для лісозаготівлі. Розвиток компанії базуєтсья на солідному підгрунті—високий рівень продаж та постійний інтерес з боку лісозаготівельної промисловості передових країн світу. Компанія «Маскус» заняла позицію лідера в жовтні минулого року та втримує її дотепер, випереджаючи конкурентів.

Протягом останніх кількох років компанія «Маскус» здобувала репутацію в сфері забезпечення найякіснішого обладнання для лісозаготівлі. На даному етапі компанія має свої філії по цілому світу та знаходиться в авангарді даної галузі промисловості. «Оскільки ми стали провіреним джерелом виходу на ринок потриманої техніки для лісозаготівлі, ми здобули налагоджені звязки з усіма основними компаніями даної сфери з усього світу», - пояснив керівний директор, Фредрік Ларссон.—«Вони знають: якщо їм необхідно продати або купити техніку найвищої якості, то найкраще за все зробити це за допомогою інтернет-порталу компанії «Маскус». Оскільки ми володіємо міжнародною мережею філій та всесвітньою аудиторією, то ми скорше та легше знайдемо необхідну техніку або покупця для Вашої техніки. Таким чином ми підтримуємо ринок у пожвавленому стані та забезпечуємо більш широкий вибір для своїх клієнтів», - додав пан Ларссен.

Мережа філій в цілому світі

Маючи свої відділення в 44 країнах світу та більш ніє 230 тисяч пропозицій потриманої техніки з усього світу, компанія «Маскус» стала одним з найбільш поважних та надійних брендів серед конкурентів в сфері продаж вживаної техніки. І незважаючи на складну ситуацію у світовій економіці, компанія «Маскус» спромоглася зберігти своє положення в авангарді індустрії продаж техніки. «Ми отсвідомлюємо як важко доводилося усім нашим клієнтам на протязі останніх 12 місяців. І, для того, щоб вони гарантовано могли продовжувати свій бізнес, ми докладаємо усіх зусиль і пропонуємо своїм клієнтам найкращі пропозиції потриманої техніки для лісозаготівлі», - пояснив директор відділу продаж, Рікар Крото.—«Ми віримо: забезпечуючи для наших клієнтів більший вибір потриманої техніки для лісозаготівлі, ми тим самим сприяємо розвитку їхнього бізнесу», додав пан Крото.

Постійно розвиваючи свою сферу впливу в цілому світі, на даному етапі компанія «Маскус» має настіпні здобутки:

  • Більш ніж 3,5 мільйони відвідувачів щомісяця
  • Оголошення від більш ніж 5400 компаній з усього світу
  • 230 тисяч оголошень онлайн
  • Філії компанії працюють в 44 країнах світу, підтримуючи 54 сайти компанії 39-ма мовами
  • Більш ніж 150 нових дилерів щомісяця
  • Більш ніж 70 торгових представників «Маскус» працюють з дилерами в усьому світі.

На даному етапі, коли індустрія лісозаготівлі починає стабілізуватися після труднощів останніх місяців, компанія «Маскус» прокладає собі подальший шлях розвитку, винаходячи нові методики промоутінгу бізнесу в цілому світі. Ми постійно боремося за покращення та розвиток наших послуг, як для покупців, так і для продавців. Серцевиною нащої моделі бізнесу є сервіс із клієнтом в центрі уваги. Ми віримо, що з нашою допомогою лісозаготівельна промисловість може подолати будь-які труднощі та рухатися далі в майбутньому. Це означає якісно новий рівень стабільності в усій промисловості в цілому» - сказав наприкінці пан Ларссен.

Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор «Маскус», +358 50 314 2511,

Рікар Крото, директор з продажу, +46 70 660 2780,

Про компанію «Маскус»

Компанія «Маскус» (www.mascus.ua) - це онлайн ринок для нової та вживаної сільськогосподарської техніки, будівельного та складського обладнання, лісозаготівлі та транспортних засобів. Каталог пропозицій включає в себе потримані трактори, трейлери, вантажівки, екскаватори, причепи, міні-екскаватори та землеоброблювальні машини. Компанія «Маскус» оптимізує та робить продаж потриманої техніки більш ефективним. Це досягається з допомогою систематизації бази даних попиту та пропозиції на одному сайті. Запрошуються усі дилери, виробники та кінцеві споживачі: Ви можете виставити на нашому ринку свої пропозиції з продажу потриманої техніки та устаткування.
«Маскус» є торгівельною компанією корпорації «Альма-Медіа».

Примітка для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською:
www.mascus.com/press

загальні питання публікацій:

04.07.2012

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007