06.11.2012

Загляньте під капот машини разом із «Mascus» та новим розділом Каталог Техніки (технічні характеристики)

Компанія «Mascus» (сайт www.mascus.ua) є одним з найбільших в світі онлайн-ринків в сфері продажу транспортних засобів, будівельної техніки, сільськогосподарського обладнання та техніки для обробки матеріалів та лісозаготівлі. Відтепер, Ви можете разом із компанією «Mascus» «подивитися під капот» екскаватору, трактору, крана або будь-якої іншої важкої техніки. Це можна зробити за допомогою нового сервісу від компанії «Mascus» - розділу Mascus Каталог Техніки. Розділ Mascus Каталог Техніки—це технічний путівник по характеристиках машини.

«Розділ Mascus Каталог Техніки спеціально спроектовано для полегшення пошуку необхідної техніки для наших клієнтів, у якій частині світу вони б не знаходилися», - пояснює керівний директор Рікард Крото.—«Ключовим моментом цієї нової функції є те, що ми зробили її багатомовною. Таким чином, користуватися цією функцією зможуть клієнти з усього світу, а не тільки з англомовних країн» - додає пан Крото.

Що таке відділ Mascus Каталог Техніки?

Mascus Каталог Техніки—це новий сервіс, доступний для продавців та покупців, які використовують платформу Mascus. Даний сервіс являє собою базу даних технічних характеристик у величезному діапазоні обладнання; доступ до бази майже миттєвий. База даних доступна будь-якою мовою та містить технічні параметри, включаючи схеми, технічні деталі та зображення. Все, від специфікацій до інструкцій виробника. Метою даного розділу є полегшення пошуку для клієнтів шляхом уточнення необхідних параметрів—швидко та легко. Розділ Каталог Техніки далі ділиться на підрозділи, із легкою навігацією між ними.

Для продавців це можливість представити своє обладнання у найвигіднішому ракурсі, надаючи потенційним покупцям всю необхідну інформацію та допомагаючи зробити найкращий вибір.

Співробітництво із компанією Lectura

Дану систему було розроблено у співробітництві із партнером «Mascus», компанією Lectura Verlag з Німеччини. Це видавнича та консультаційна компанія, яка спеціалізується на інформаційному обслуговуванні, маркетингових дослідженнях та оцінюванні обладнання. «Внесок компанії Lectura Verlag є надзвичайно цінним в плані опрацюванні кінцевої версії системи»,--пояснює керівний директор «Mascus» Рікард Крото.—«Річне співробітництво з цією компанією означає для нас те, що ми змогли інтегрувати концепцію компанії Lectura із технічною базою даних. База містить інформацію відносно більш ніж 100 тисяч моделей, включаючи все—від будівництва, обробки матеріалів, до вантажних робіт, машин для міських та сільськогосподарських робіт. База даних є органічною, і по мірі надходження онлайн інших машин ми можемо вводити цю інформацію. Таким чином, наші клієнти отримують найбільш повне та якісне обслуговування», - додає п. Крото.

Останній рік був вельми успішним для компанії «Mascus», адже вона потрапила до верхніх рядків рейтингів. Крім того, компанія стала світовим лідером з онлайн продажу обладнання для лісницьких робіт. Компанія постійно розширює свої філії по цілому світу та покращує їх роботу. Тож на даний момент компанія має: більш ніж 3,5 мільйони відвідувачів щомісячно; оголошення надходять від 5500 компаній з усього світу, а кількість оголошень онлайн перевищує 240 тисяч. Філії компанії працюють в 42 країнах світу, обслуговуючи 54 домени «Mascus», 39 мовами. Новий розділ Каталог Техніки—це частина постійної відданості компанії, її прагнення донести високоякісний сервіс до продавців та покупців обладнання в усьому світі. «Все, що полегшує нашим клієнтам пошук необхідного, робить цей пошук швидким та легким—все це робить роботу «Mascus» ще кращою, а також рухає промисловість до нових досягнень» - каже Рікард Крото.—«Це захоплюючий та дуже позитивний спосіб успішно завершити один з найуспішніших років нашої праці; а також—підготуватися до напруженого 2013 року» - підсумовує п. Крото.

Контакти:
Рікард Крото, керівний директор, +46 70 660 2780,
Петер Тіль, керівний директор, +49 911 4308 990,

Про компанію «Mascus»

«Mascus» - це онлайн-ринок продажу машин та обладнання для лісозаготівлі, обробки матеріалів, сільськогосподарських та будівельних робіт, а також транспортних засобів. Спектр продукції включає в себе трактори, причепи, потримані вантажівки, екскаватори, причепи вагонного типу та міні-землерийні машини. З компанією «Mascus» торгівля потриманими машинами та обладнанням стає легшою та ефективнішою, адже всю інформацію про попит та пропозицію зібрано в одному місці. Запрошуємо усіх дилерів, виробників та кінцевих користувачів розмістити свої пропозиції про продаж машин та обладнання на нашому ринку.
«Mascus» - це торгова компанія корпорації «Альма Медіа».

Lectura Verlag—це видавнича та консультаційна компанія, яка спеціалізується на інформаційному обслуговуванні, маркетингових дослідженнях та оцінюванні обладнання.
База даних компанії пропонує технічні характеристики та оцінку для більш ніж 100 тисяч моделей машин для будівельних робіт, обробки матеріалів, навантажувальних робіт, а також переробки, обладнання для міських та сільськогосподарських робіт тощо.
Послуги оцінювання доступні через друковані путівники Lectura та онлайн. Версія онлайн пропонує широкий спектр рішень—одноразове оцінювання, річні підписки та індивідуальні ліцензії для компаній.
Lectura Data Services надає щоденну підтримку дилерам, виробникам, працівникам страхових компаній, банків та митниці.

Примітка для видавців:
Матеріали для преси та зображення:
Англійською: www.mascus.com/press

06.11.2012

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007