13.05.2013

Mascus на виставці будівельної техніки BAUMA!

Mascus (www.mascus.ua) із задоволенням прийняла участь у найбільшій в світі виставці будівельної техніки BAUMA. Тиждень на виставці пройшов плідно, а програма заходу була надзвичайно насиченою.

Близько 530 тисяч відвідувачів із 200 країн зібралися у Мюнхені для того, щоби відвідати виставку BAUMA у квітні 2013. Така кількість відвідувачів є рекордною за всю історію виставки. Згідно з останніми даними, для учасників ця промислова виставка була надзвичайно успішною. Деякі учасники відмітили найвищий рівень замовлень на техніку, а це, в свою чергу є позитивна ознака для промисловості.

Mascus як найбільший в світі онлайн-ринок будівельної техніки, із гордістю приймав участь у цій неймовірній події, разом зі своїм партнером, компанією Lectura. Весь коллектив співробітників відвідував клієнтів та потенційних клієнтів, а також розповсюджував безкоштовні товари при вході виставки. Таким чином, бренд Mascus був помітний усюди.

Mascus at Bauma

«Розвиток нашого бізнесу був таким стрімким, і ми вивели в онлайн так багато іноваційних рішень за останній рік, що ми й насправді хотіли показати людям все про компанію Mascus, - прокоментував Том Шолт, СЕО-менеджер компанії. – «Ми вже зарекомендували себе в якості світового лідера з продажу в інших категоріях техніки, і хотіли, щоб також і наші партнери у сфері будівництва дізналися більше про те, що ми можемо для них зробити», додав п. Шолт.

Партнером компанії Mascus на цій виставці була німецька компанія Lectura, яка також займає значний сегмент онлайн-ринку. Компанія Lectura надає доступ до технічних параметрів для більш ніж 70 тисяч оголошень та моделей по 340 категоріях.

Bauma – найбільша в світі виставка будівельної техніки

Виставка Bauma 2013 відбулася із величезним успіхом. Територія виставки досягла 555 тисяч квадратних метрів. Кількість учасників виставки досягла 3420 компаній з 57 країн, а кількість відвідувачів з 200 країн досягла 530 тисяч. Таким чином, це дійсно найбільша в світі виставка подібного роду. В першу чергу виставка мала продемонструвати найкращу будівельну техніку з усього світу, і також тут було виставлено й техніку з інших категорій.

Mascus став світовим лідером, надаючи доступні онлайн-платформи багатьма мовами та заповнивши усі категорії, від будівництва до лісництва», - коментує Том Шолт. – «Тому така виставка, як Bauma 2013 для нас є вельми важливою. Адже це ідеальна можливість продемонструвати наші власні види послуг» - додав він.

Mascus at Bauma

Компанія Mascus постійно розвиває свої представництва в усьому світі, і на даному етапі досягнення компанії такі:

  • Більш ніж 4,7 мильйони відвідувачів щомісячно
  • Реклама від 5500 компаній
  • 280 тисяч оголошень онлайн
  • Представництва у 42 країнах, включаючи 54 домени Mascus 41 мовою
  • Більш ніж 120 нових дилерів щомісячно
  • Більш ніж 70 торгових представників Mascus контактують із дилерами з усього світу

Подія мала величезний успіх, і усі відзначили, що незважаючи на стримані економічні прогнози, сфера будівництва має пристойні перспективи на 2013 рік. «Всюди на виставці панувала фантастично позитивна атмосфера. Для нас це також була прекрасна можливість особисто зустрітися із багатьма нашими клієнтами», - коментує Том Шолт. - «Ми плануємо приймати участь і в наступній виставці Bauma та сподіваємося продемонструвати своїм клієнтам ще більше нових рішень та інноваційних продуктів!» - зазначив на підсумок п. Шолт.

Контакти:

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Про компанію Mascus:

Mascus – це онлайн ринок з продажу техніки для сільського господарства, будівельної та складської техніки, комунальної техніки та транспортних засобів. Категорії продукції включають в себе трактори на продажу, трейлери, потримані вантажівки, землерийні машини, причепи-фургони, міні-землерийки та екскаватори. Разом із компанією Mascus продаж техніки та обладнання стає більш ефективним та швидким, оскільки всю інформацію про попит та пропозицію зібрано в одному місці. Усі дилери, виробники та кінцеві споживачі запрошуються для розміщення власних оголошень про продаж нової та вживаної техніки та обладнання на нашому онлайн-ринку.


Примітка для видавців:
Друковані матеріали та фото:

Англійською: www.mascus.com/press

13.05.2013

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007