30.08.2013

Розділ Mascus Locator – найбільший онлайн каталог компаній важкого обладнання

Mascus LocatorКомпанія Mascus є світовим лідером серед онлайн-ринків з продажу транспортних засобів, сільськогосподарської та будівельної техніки, обладнання для обробки матеріалів та лісового господарства. Відтепер компанія стала домінуючою платформою ще в одній галузі ринку. Це відбулося завдяки саме Mascus Locator високоефективному онлайн-каталогу.

«Цей розділ нашого сайту, Mascus Locator, зростає неймовірно швидко. Це означає, що розділ є вельми популярним серед наших покупців та продавців. Це також означає, що цей розділ набагато зручніший для користувачів» - пояснив Тім Шолте, виконавчий директор компанії. – «Це є інструмент, який ми розробили на основі відгуків від клієнтів з усього світу. В результаті ми маємо багатомовний інструмент, який є насправді безцінним для пошуку компаній з продажу важкої техніки та вантажівок, незалежно від Вашого місцезнаходження» - додав п. Шолте.

Розділ Mascus Locator було запущено у 2009 році. Відтоді він є одною з найпопулярніших функцій сайту. Головна мета розділу – це просування профілю компанії, як на місцевому, так і на міжнародному ринках. Покупці важкої техніки завжди хочуть отримати більше інформації про продавця та компанію, що стоїть за продуктом або послугою. Найкращим засобом для цього є презентація розгорнутого профілю компанії, в якому для покупця відображається інформація про компанію. Ця інформація міститься на окремій сторінці профілю компанії. Компанія «Mascus» цілком усвідомлює, що профіль продавця має містити розширену інформацію про нього, а не тільки його контактні дані (телефон та адресу електронної пошти). Тому «Mascus» презентує платформу для справжнього просунення бренду. Таким чином, з’являється більший ступінь довіри між продавцями та покупцями.

Просто та ефективно

Mascus Locator – це простий та водночас ефективний розділ-каталог, який містить списки компаній з усього світу, що працюють у сфері важкої промисловості. На сьогодні у розділі Locator зареєстровано більш 57 тисяч компаній у сфері важкої промисловості. Тим самим для покупців, що шукають високоякісну важку техніку, нову чи потриману, пропонується найбільший вибір техніки, а також усе, що стосується фінансування та ремонту, оренди та послуг перевезення. Розділ містить інформацію про різних виробників, дилерів, торгівельних компанії, ремаркетинг, імпортерів та інші фірми. Таким чином, пропонується величезний вибір продукції та послуг, включаючи наступне:

  • Потримана важка техніка та транспортні засоби
  • Нова важка техніка та транспортні засоби
  • Послуги оренди та найму
  • Ремонтні послуги
  • Експертна оцінка вартості
  • Послуга фінансування
  • Послуги перевезення та транспортування

Компанія "Mascus" пропонує три рівня пакетів послуг: «бізнес», «стандарт» та базовий. Таким чином, навіть дрібні пропозиції матимуть свою аудиторію серед 3,5 мільйонів відвідувачів сайту щомісяця. Компанії можуть використовувати власну модель просування бренду, а також пряме посилання на головну сторінку. Також компанії можуть подавати оголошення 15-ма мовами, включаючи найостанніші оголошення на "Mascus".

Доступно для тисяч клієнтів

«Ми хочемо прийняти до каталогу Locator якомога більше компаній, тому ми зробили його доступним навіть для дрібних підприємців» - пояснює Тім Шолте. – «Бренд Mascus користується повагою в усьому світі, йому довіряють за ввеличезний вибір. Тому для наших продавців та дилерів ми полегшили доступ до численних покупців з усього світу, які щодня відвідують сайт. Ми маємо свої представництва у 42 країнах, і кожного місяця маємо більш ніж 100 нових дилерів. Тому ми прогнозуємо, що розділ Locator буде одним з найбільш цінних та корисних інструментів для будь-якого покупця, який шукає вигідні пропозиції у сфері важкої техніки. При цьому не має значення місцезнаходження покупця» - підсумував п. Шолте.

Більш детально про розділ Locator за посиланням.

Контакти:

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Про компанію «Mascus»:

Mascus - це онлайн ринок з продажу техніки для сільського господарства, будівельної та складської техніки, комунальної техніки та транспортних засобів. Категорії продукції включають в себе трактори на продажу, трейлери, потримані вантажівки, землерийні машини, причепи-фургони, міні-землерийки та екскаватори. Разом із компанією Mascus продаж техніки та обладнання стає більш ефективним та швидким, оскільки всю інформацію про попит та пропозицію зібрано в одному місці. Усі дилери, виробники та кінцеві споживачі запрошуються для розміщення власних оголошень про продаж нової та вживаної техніки та обладнання на нашому онлайн-ринку.

ПРимітка для редакторів:
Пресс-матеріали та зображення:
Англійською: www.mascus.com/press

30.08.2013

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007