22.01.2014

Компанія Mascus підписала угоду про стратегічне партнерство із компанією IronPlanet

Компанія Mascus, яка є світовим лідером серед онлайн-ринків важкої техніки та обладнання, наразі увійшла до стратегічного союзу з компанією IronPlanet. Остання є лідером серед компаній, які надають послуги онлайн-аукціонів з продажу важкої техніки та транспортних засобів. Компанія IronPlanet придбала невеликий міноритарний пакет акцій Mascus International. Дилери, які рекламують своє обладнання на сайті Mascus, відтепер матимуть можливість з легкістю, усього за декілька кліків мишкою, виставляти обладнання на аукціон через IronPlanet.

«Оскільки ми є провідним онлайн-ринком важкої техніки та вантажівок, то нашим завданням є повязувати покупців із продавцями та навпаки. Ми усвідомлюємо, що нашим замовникам необхідно швидко знаходити клієнтів. На сьогоднішній день наші замовники вже користуються різними каналами для виходу на ринок та продажу своєї продукції. Вони співпрацюють із онлайн-ринками та аукціонами. Ми бажаємо й надалі сприяти рекламним компаніям, надаючи їм можливість виставляти на аукціон свою техніку за допомогою простих та ефективних методик. Саме такі методики надає компанія IronPlanet», - наголосив виконавчий директор Mascus, Тім Шолте.

Компанія Mascus співпрацює з аукціонами важкої техніки з 2011 року, допомагаючи більш ніж 150 організаторам аукціонів просувати лоти та заходи. Це здійснюється за допомогою окремого розділу на вебсайті Mascus. Популярність розділу аукціонів стрімко зростає. Також продовжує зростати зацікавленість до цього розділу з боку як продавців, так і покупців. Щомісячно розділ має близько 90 тисяч відвідувачів. Визнаючи зацікавленість до ринку у сфері аукціонів, компанія Mascus прийняла рішення зробити подальший крок та допомогти своїм клієнтам розміщувати техніку на сайті IronPlanet. Важливо зазначити, що співробітництво компаній не вплине на діючий розділ аукціонів на сайті Mascus. Цей розділ залишиться незалежним.

«Я щиро радію співпраці з компанією Mascus; ми продовжуватимемо розробляти та змінювати засоби зв’язку між покупцями та продавцями в усьому світі, допомагаючи налагоджувати збут та придбання нової та потриманої важкої техніки. В результаті проведення інтеграції онлайн-ринків наших компаній, замовники отримають неперевершену якість посуг ремаркетингу» - заявив Грег Оуенс, виконавчий директор компанії IronPlanet. - «Ми раді використовувати свій більш ніж 13-річний досвід експертів у промисловості та іноваційних технологіях для підтримки запитів продавців та покупців на Mascus»

Компанія IronPlanet першою освоїла сферу онлайн-ринків з продажу техніки, понад 10 років назад. Відтоді компанія успішно здійснила продаж нової та потриманої техніки онлайн на суму понад 3 мільйярдів доларів, а коло клієнтів компанії налічує понад 1 мільйону зареєстрованих користувачів з усіх країн світу. Компанія IronPlanet займається продажем в режимі онлайн. При цьому застосовуються завірені звіти огляду технічного стану обладнання та залучає покупців з усього світу. Таким чином, втримується найвищий рівень ринкових цін.
Більш детально про компанію Mascus Ви може дізнатися, відвідавши сайт компанії, за адресою www.mascus.ua. Більш детально про компанію IronPlanet Вы Ви може дізнатися, відвідавши сайт компанії, за адресою www.ironplanet.com.

Контактні дані:

Tim Scholte, виконавчий директор, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Про компанію Mascus

Компанія Mascus – це онлайн ринок з продажу техніки для фермерського господарства, лісівництва, обробки грунтів та матеріалів, техніки для будівництва та перевезень та іншої важкої техніки. Перелік товарів включає в себе трактори, тягачі, потримані вантажівки, екскаватори, причепи-фургони, міні-екскаватори та землерийні машини. Компанія Mascus сприяє збільшенню ефективності та темпів торгівлі потриманою технікою та обладнанням. Це досягається шляхом збирання інформації про пропозицію та запит в єдиній базі даних. Запрошуємо усіх дилерів, виробників та кінцевих споживачів виставляти на продаж потриману техніку та обладнання через наш сайт. Підтримку Mascus здійснює компанія Vortex Capital Partners. Детально - на сайті www.mascus.ua.

Про компанію IronPlanet

Компанія IronPlanet є однією з лідерів серед онлайн-ринків з продажу потриманої важкої техніки. Наші продавці досягають більш ефективного рівня продажу завдяки низкій вартості транзакцій та кращій реалізації ціни. Наші звіти про огляд технічного стану завіряються та страхуються компанією IronClad Assurance. Це дає можливість покупцям робити ставки із високим ступенем впевненості. Підтримка компанії IronPlanet здійснюється компаніями Accel Partners, Kleiner Perkins Caufield and Byers, Caterpillar, Komatsu та Volvo. Подробиці – на сайті www.ironplanet.com.

Примітка для видавців :
Прес-матеріали та ілюстрації:
Англійською: www.mascus.ua/press

22.01.2014

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007