24.04.2014

Компанія Mascus запускає новий сервіс: «Інтернет-магазин техніки для Facebook»

Компанія Mascus є світовим лідером з онлайн продажу будівельної, сільськогосподарської, лісозаготівельної техніки та транспорту. Відтепер Mascus допомагає своїм клієнтам презентувати свій ассортимент техніки на сторінках їх компаній у мережі Facebook.

Адже за останні роки Facebook стає одним з найважливіших маркетингових каналів для бізнесу. Компанії діляться своїми новинами, важливими подіями, фото тощо за допомогою власних корпоративних сторінок. Так чином вони втримують увагу своїх клієнтів до своєї продукції та надаваних послуг.

«Виробники та дилери спецтехніки та транспорту активно користуються можливостями, які Facebook в змозі надати для їх бізнесу. Дедалі більше бізнесменів приєднуються до соціальних мереж для представництва та повідомлення новин від власних компаній. Тому компанія Mascus прийняла рішення про сприяння клієнтам, зробивши їх сторінки на Facebook ще більш цікавішими та привабливішими. Це здійснюватиметься за допомогою нової програми під назвою “Інтернет-магазин для Facebook”», - розповідає Tim Scholte, генеральний директор Mascus.

Сервіс “Інтернет-магазин для Facebook” дозволяє дилерам презентувати свій склад техніки безпосередньо на власних сторінках у Facebook, уникаючи значних додаткових розробок!

Проста установка та автоматичнее завантаження оголошень до Вашого інтернет-магазину на Facebook!

Установка цієї програми абсолютна проста, її може виконати будь-який користувач, який керує Вашою сторінкою на Facebook. Інтернет-магазин буде постійно оновлюватися з Вашого профілю на Mascus. Тобто, усі Ваші оголошення на Mascus будуть автоматично завантажуватися до Вашого каталогу техніки на Facebook. За допомогою цієї програми Ви пропонуватимете відвідувачам своєї сторінки на Facebook додатковий контент, а також матимете додаткову аудиторію, - адже люди зможуть ділитися або відмічати техніку, яка їм до вподоби. За нижчевказаним посиланням ви можете продивитися одну з перших успішних реалізацій на справжній сторінці справжньої компанії: Pfeifer Heavy Machinery.

Контактні дані

Tim Scholte, генеральний директор, +31 651823389,
Rickard Krøtø, виконавчий директор, +46 70 660 2780,

Про компанію Mascus:
Mascus – це професійний портал, що об’єднує дилерів техніки усіх напрямків: будівельна техніка, вантажний транспорт, сільськогосподарська техніка, складське обладнання та комунальна техніка.
Наша мета полягає в тому, щоб надати умови для побудування ефективного бізнесу для усіх наших партнерів: як в плані збільшення присутності на ринку – завдяки нашому інтернет-ринку з високою відвідуваністю, так і завдяки оптимізації бізнес-процесів. Mascus надає своїм учасникам можливість розширювати зону своєї присутності, як на українському, так і на світовому ринках, та отримати додаткові можливості для розвитку бізнесу, завдяки унікальним професійним сервісам Mascus.

Примітки для редакторів:
Пресс-матеріали та фото:
English www.mascus.com/press

24.04.2014

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007