16.09.2014

Нове доcягнення компанії Mascus: 300,000 оголошень!

Компанія Mascus, як найбільший в світі онлайн-майданчик з продажу комерційного транспорту, будівельної, сільськогосподарської, складської і лісозаготівельної техніки, досягла важливого етапу в своєму розвитку - 300,000 оголошень онлайн.

«Ще нещодавно Mascus святкував одне зі своїх значних досягнень», - каже Tim Scholte, виконавчий директор Mascus. - «За останні 4 роки ми збільшили втрічі кількість оголошень на Mascus. Найбільш динамічними розділами є Будівельна техніка, Транспорт та Сільгосптехніка»

Досягнення Mascus в статистичних даних:

  • близько 6900 дилерів з усього світу співпрацюють з нами;
  • понад 300,000 одиниць техніки у продажу;
  • понад 2.8 мільйони унікальних відвідувачів щомісяця;
  • філії компанії працюють у 58 країнах в усьому світі;
  • Mascus представлено 42-ма мовами;
  • понад 140 нових дилерів приєднуються до нас щомісяця;
  • понад 85 представників Mascus працюють із дилерами в цілому світі;

Світовий бренд з міцною основою.

Mascus став не тільки по-справжньому всесвітнім брендом, а й сформував новий ринок для дилерів та покупців в цілому світі. Вельми міцний фундамент нашого всесвітньої мережі побудовано на ключових ринках України, Європи та Америки.

«Коли ми запускали Mascus, в 2001-му році, в Західній Європі, ми не могли навіть уявити собі такий світовий успіх, всього за 13 років. Щоб побудувати такий бізнес і міжнародну команду, які ми маємо сьогодні, необхідно докласти величезної кількості часу, ресурсів і зусиль. Красивий сайт - це ще не все. Ми навчилися тому, що ми повинні бути максимально наближені до ринку, перебуваючи в постійному контакті з нашими клієнтами »-, коментує Rickard Krøtø, головний виконавчий директор Mascus.

«Щодня ми розширюємо свою мережу. Чому ми залучаємо дедалі більшу кількість покупців техніки з України, Африки, Китаю, Японії, Європи, США та інших частин світу? Причина полягає в тому, що у нас є офіси та колективи працівників в усіх цих регіонах світу - та багатьох інших. Ми пишаємося тим, що ми справді міжнародна команда, яка розвиває цей бізнес, продаж важкої техніки в цілому світі. Жоден інтернет сайт не може запропонувати такий же рівень професіоналізму та глобальність покриття! »-, Каже Gauthier Dominicy, менеджер з маркетингу.

Mascus постійно вдосконалює існуючі сервіси, а так же розробляє нові, щоб залишатися попереду прогресу та задовольняти дедалі зростаючі потреби своїх клієнтів, застосовуючи при цьому все нові та нові методики продажу техніки. Щоб переглянути повний список актуальних сервісів Mascus, будь ласка перейдіть за цим посиланням.

Контактна інформація:

Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Про компанію Mascus:
Mascus - професійний майданчик з продажу техніки, який поєднує дилерів та покупців за наступними напрямками: будівельна техніка, вантажний транспорт, сільськогосподарська техніка, лісозаготівельна техніка, складське обладнання та комунальна техніка. Наша мета полягає в тому, щоб надати умови для побудови ефективного бізнесу всім своїм партнерам. Цей здійснюється як шляхом збільшення присутності на ринку - завдяки власному торговому майданчику із високою відвідуваністю, - так і завдяки оптимізації бізнес процесів. MASCUS надає своїм клієнтам можливість розширити зону своєї присутності як на українському, так і на всесвітньому ринках, отримати додаткові можливості для розвитку бізнесу завдяки унікальним професійним сервісам Mascus.

Примітки для редакторів:
Матеріали та зображення для засобів мас-медіа:
www.mascus.com/press

16.09.2014

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007