18.03.2015

Mascus запускає новий інтерактивний сайт

Mascus – це онлайн-платформа з продажу транспортних засобів, будівельної техніки, сільськогосподарської, лісозаготівельної, комунальної та складської техніки. Тепер, коли запущена нова, інтерактивна платформа, доступ до сайту для його користувачів став ще легшим. Новий веб-сайт дає можливість користувачам Mascus переглядати списки оголошень за допомогою звичайного стаціонарного комп'ютера, смартфона або планшета без зміни середовища. Також збережені всі основні особливості попередньої версії сайту. Продавці техніки тепер мають можливість керувати своїми оголошеннями прямо з мобільних пристроїв. Новий дизайн спеціально розроблений для того, щоб Mascus був доступний скрізь - з робочого комп'ютера або з мобільного або планшета.

«Ми знаємо, що все більше і більше користувачів виходять онлайн з мобільних пристроїв, і сфера важкої техніки - не виняток», - говорить виконавчий директор Mascus, Rickard Krøtø. - «Наші користувачі і клієнти часто знаходяться далеко від робочого місця і стаціонарного комп'ютера, але вони завжди на зв'язку і у них завжди під рукою смартфон або планшет. Мобільна версія пропонує можливість доступу до Mascus з будь-якого мобільного пристрою і при цьому мати все ті ж можливості, що і в повній, стаціонарній версії сайту. Крім покращень для користувачів, покупці зможуть увійти на сайт під час поїздок і контактувати з продавцями одним дотиком пальця. Продавці, в свою чергу, матимуть можливість реагувати на попит більш оперативно і управляти своїми товарами з мобільного або планшета », - додає менеджер з маркетингу, Gauthier Dominicy.

За допомогою інтерактивної версії сайту, користувачі переглядають списки, які розбиті по категоріях. Натиснувши на список, клієнт бачить фото продукції продавця, характеристики товару, ціни і місцезнаходження. Потім клієнти можуть зателефонувати продавцеві прямо зі списку і зробити запит.

Політика оптимізації орієнтована на клієнта

Новий веб сайт є частиною планової політики компанії Mascus, спрямованої на постійну оптимізацію, метою якої є більш зручна і легка у використанні для всіх користувачів платформа. «Нова версія сайту - це новий рівень компанії. Це ще більше універсальності для всіх », - каже Tim Scholte, генеральний директор компанії. - «Ми цілком усвідомлюємо те, наскільки важливо створити систему зручною для користувача, неважливо з якого середовища здійснюється доступ до неї. Це передбачає доступ з мобільного і планшета. Мобільні пристрої вже превалюють над стаціонарними комп'ютерами та ноутбуками для перегляду веб-сайтів. Тому, для нас необхідним кроком є запуск такого сайту, який дає доступ до торговому майданчику Mascus в будь-який час в будь-якому місці. Для нас це також є стимулом для подальшого розвитку політики оптимізації, орієнтованої на клієнта », додає Tim Scholte.

«Мобільні версії сайтів, запущені нами для своїх клієнтів протягом останніх 2 років, показали свою перспективність, тому, цілком природно і логічно те, що ми застосували цей напрямок у сфері загальнодоступних торгових майданчиків. Оскільки смартфони та планшети стають буденністю, розширюється мобільний широкосмуговий доступ до інтернету, ми впевнені, що новий сайт буде дуже популярний серед користувачів Mascus по всьому світу і надасть більше зручностей в перегляді і якості обслуговування для наших клієнтів », підсумовує Tim Scholte.

Контактна інформація:
Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Про компанію:
Mascus - професійний портал, який об'єднує дилерів техніки за напрямками: будівельна техніка, вантажний транспорт, сільськогосподарська техніка, лісозаготівельна техніка, складське обладнання та комунальна техніка.

Наша мета полягає в наданні умов для побудови ефективного бізнесу всім своїм партнерам, як з точки зору збільшення присутності на ринку завдяки своєму торговому майданчику, так і оптимізації бізнес процесів. Mascus надає своїм учасникам можливість розширити зону своєї присутності як на українському так і глобальному ринках, і отримати додаткові можливості для розвитку бізнесу завдяки унікальним професійним сервісам Mascus.

Примітка для редакторів:
Прес-матеріали та фото:

На англійській: www.mascus.com/press

18.03.2015

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007