12.10.2010

Mascus нараховує 100 000 оголошень про продаж вживаної спецтехніки

Mascus, один з найбільших у світі ринків з продажу будівельної, сільськогосподарської, складської, лісозаготівельної і комунальної техніки та вантажного транспорту, досяг найзнаменнішого етапу свого розвитку - 100 000 оголошень про продаж вживаного обладнання.

Останній прорив у показниках діяльності ринку настав слідом за новиною про те, що кількість відвідувачів сайту Mascus перевищила 1.2 мільйони за місяць. Безумовно, це повинно означати, що у покупців з усієї Європи, США, Канади, Південної Африки, Далекого Сходу та Російської Федерації з'явився ще один стимул, щоб переглядати й шукати оголошення про продаж техніки саме на Mascus.

"Настільки значна цифра, як 100 000 оголошень, є надзвичайно важливим досягненням для Mascus", прокоментував Комерційний Директор Mascus, Рікард Петерссон. "Ми, безумовно, дуже раді, але жодним чином не здивовані. Ми наполегливо працювали для досягнення репутації компанії міжнародного рівня, яка діє в більшості країн світу, безперервно розробляючи з цією метою нові послуги та інструменти, щоб дати нашим клієнтам можливість швидко та легко продавати своє вживане обладнання, а нашим відвідувачам - купувати необхідну їм користовану техніку".

До таких нововведених послуг належать, зокрема, Мій Mascus, що дозволяє користувачам реєструватися на Mascus та отримувати можливість додавати машини в закладки, розміщувати «Оголошення про купівлю» або отримувати електронні повідомлення про те, що необхідна техніка надійшла в продаж; Покажчик Оголошень, який допоміг вдосконалити пошукову систему Mascus; Сервісна програма порівняння техніки, що дозволяє порівнювати оголошення про продаж за різними параметрами; Сторінки з інформацією про торгову марку, які допомагають покупцям знаходити необхідне обладнання та транспортні засоби при здійсненні пошуку за торгівельною маркою і т.д.

На сьогоднішній день Mascus доступний в 32 країнах на п'яти континентах в 42 доменах і на 35 мовах, що, безсумнівно, робить його одним з найбільших і найвпливовіших всесвітніх порталів, що спеціалізуються на торгівлі важким обладнанням. У нашій базі даних ви зможете знайти виставлені на продаж трактори, причепи, виделкові підйомники, екскаватори та вантажівки найрізноманітніших типів та марок.

"Той факт, що ми надали можливість покупцям з усього світу здійснювати пошук і відповідати на оголошення на їх рідній мові, став ключовим етапом нашого розвитку в міжнародному масштабі", підкреслив Томас Одробінскі, Директор з Інтернаціоналізації Mascus." Дилери негайно оцінили можливість міжнародного збуту, що дозволив їм освоювати нові ринки, користуючись своєю рідною мовою".

"Ми змогли утримати тенденцію стабільного зростання на всіх своїх територіях навіть попри економічний спад", додав Генеральний Директор Mascus, Фредрік Ларссон. "Ми переконані, що безперервне зосередження на істинних потребах клієнтів і кінцевих користувачів забезпечить нам стабільне зростання і величезне значення в очах рекламодавців та покупців вживаного обладнання з усього світу”.

Контакти:
Фредрік Ларссон, Генеральний Директор Mascus, +358 50 314 2511,
Рікард Петерссон, Комерційний Директор Mascus, + 46 70 660 2780,
Томас Одробінскі, Директор з Інтернаціоналізації Mascus, + 358 40 750 4922,

Про Mascus:
Mascus - це електронний ринок вживаної сільськогосподарської техніки, лісозаготівельного і комунального обладнання і транспортних засобів. Асортимент виставленої на продаж продукції включає трактори, причепи, вживані вантажівки, екскаватори, фургони та міні-екскаватори. Інтернет - ринок Mascus допомагає швидше та ефективніше здійснювати торгівлю вживаною технікою та обладнанням шляхом збору інформації про пропозицію та попит на одному торгівельному майданчику. Ми запрошуємо всіх дилерів, виробників і кінцевих користувачів представити свою вживану техніку та обладнання на продаж на нашому електронному ринку.
Mascus є торгівельною компанією Корпорації Alma Media.

Примітки для редакторів:
Матеріали для преси та фото:

Англійська www.mascus.com/press

Загальна інформація про пресу:

Більше інформації:
Поліна Брачков, Комунікаційний Менеджер Mascus,+ 358 50 381 49 45,

12.10.2010

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007