20.10.2010

Компанія Caterpillar реалізує вживане обладнання за допомогою Mascus

Компанія Caterpillar підписала угоду про співпрацю з Mascus (www.mascus.ua), всесвітньо відомим електронним ринком вживаного обладнання.

Компанія Caterpillar вже багато років використовує Інтернет в якості важливого інформаційного каналу та чудово усвідомлює значення даного засобу масової інформації для майбутнього. На додаток до свого основного порталу www.cat.com, компанія Cat також стала одним з перших у світі виробників, що створили вебсайт для користованого обладнання (www.catused.com), щоб забезпечити потенційним покупцям можливість знаходити та переглядати високоякісне б/у обладнання, запропоноване для продажу дилерами Cat зі всього світу.

З метою підвищення рівня продажу вживаної техніки Cat, були створені партнерські відносини з Mascus www.mascus.ua, провідним Інтернет - ринком, що спеціалізується на торгівлі користованим обладнанням. Присутність каталогів вживаної техніки від дилерів Cat на сторінках Mascus значно підвищує рекламний вплив компанії в мережі.

Michael D Young, Product Manager - CatUsed, Build&Quote Customer Support Services, Caterpillar. Rickard Petersson, Sales Director Mascus. Kaj Forsström, IT Manager Mascus. Marc Mandt, Country manager USA, Mascus Robert Gregus, eBusiness Marketing & Communication Customer Services Support Division, Caterpillar Diane Ghiglietti, Vice president of Sales USA, Masus.

"Співпраця з Mascus сприяє втіленню стратегії по реалізації вживаного обладнання Caterpillar. Наше обладнання стало більш помітним в мережі, тобто, більш помітним для потенційних покупців, які переглядають Web-сторінки в пошуках користованої техніки ... "- зауважив Роберт Грегус, менеджер відділу маркетингу та продажу.

Загалом, Caterpillar Inc. має намір розмістити та оновити на Mascus понад 40 000 переліків б/у обладнання від 160 дилерів компанії Caterpillar. Пряма інтеграція між CatUsed та Mascus надасть дилерам можливість вводити дані тільки один раз. Завдяки Mascus каталоги Cat стануть доступними покупцям зі всієї земної кулі на 35 мовах.

"Значний рекламний вплив і міжнародна присутність Mascus в мережі надає Caterpillar Inc. можливість допомогти своїй дилерській мережі охопити величезну аудиторію потенційних покупців, які відвідують вебсайт Mascus щомісяця, і тим самим збільшити обсяг реалізації вживаної техніки", - сказав Комерційний Директор Mascus Рікард Петерссон.

Про Mascus: На сьогоднішній день, Mascus (www.mascus.ua) нараховує понад 2.000.000 відвідувачів за місяць. Зареєстровані на Mascus товари охоплюють надзвичайно широкий спектр важкої спецтехніки, включаючи трактори, причепи, автонавантажувачі, екскаватори, вживані вантажівки і т.д. Компанія стрімко розширює сферу своєї діяльності в Європі, Північній Америці, Океанії та Південній Африці та має свої торгові представництва в 32 двох країнах світу.

Про Caterpillar: Вже більше 85 років компанія Caterpillar Inc. втілює в життя технологічний прогрес, приносячи позитивні та стійкі зміни на кожен континент. Компанія Caterpillar, обсяг продажу якої в 2009р. склав 32.396 мільярди доларів, є провідним світовим виробником будівельного та гірського обладнання, дизельних і газових двигунів, а також промислових газових турбін. Окрім того, компанія Caterpillar є одним з найбільших постачальників широкого спектру послуг, які вона надає за допомогою своїх дочірніх підприємств Caterpillar Financial Services, Caterpillar Remanufacturing Services, Caterpillar Logistics Services та Progress Rail Services. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.cat.com

Контакти:

Контактна особа в Caterpillar:
Роберт Грегус (Robert Gregus)
Відділ Маркетингу та Продажу в Європі, Африці та на Ближньому Сході

+41 228494484

Контактна особа Mascus:
Рікард Петерссон (Rickard Petersson)
Комерційний Директор

+46 70 660 2780

Контактна особа Mascus UА:
Давидович Золтан,
Менеджер з продажу

+38 050 431 90 28

Примітки для редакторів:
Матеріали для преси та фото:
Англійська www.mascus.com/press
Загальна інформація про пресу:
Більше інформації:
Поліна Брачков, Комунікаційний Менеджер Mascus,+ 358 50 381 49 45,

20.10.2010

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007