17.02.2011

Компанія «Маскус» оголошує про відкриття нового ринку: Тайланд


В кінці 2010 компанія Маскус, провідний в світі онлайн-ринок у сфері будівництва, сільського господарства, лісництва і ландшафтних робіт, устаткування з обробки матеріалів та транспортних засобів, підписала останній міжнародний ліцензійний договір з компанією «Маскус Тайланд». Підписання нового договору, в якому також бере участь компанія Арімпекс БВ (яка вже підписала ліцензійну угоду з «Маскус» для країн Бенелюксу і Канади) фактично означає, що тепер «Маскус» має місцеві торгові представництва в 37 країнах на п'яти континентах.


«Те, що ми продовжуємо рости, незважаючи на триваючі економічні труднощі в усьому світі, є для наших клієнтів свідченням надійності концепції Маскус та її ефективності як інструменту продажу», - говорить виконавчий директор Фредрік Ларсон.

Відкриття міжнародних торгових шляхів через Азію та країн тихоокеанського басейну

Однією з пріоритетних завдань компанії «Маскус» є розвиток довгострокових ділових проектів в Азії та Австралії. Тому ми розширюємо свою присутність в Азії за двома напрямками: з Австралії та Китаю.
«У нас засновані філії в Австралії та Новій Зеландії. Ми завойовуємо репутацію серед місцевих дилерів », - говорить директор відділу з міжнародного розвитку Томас Одробінскі .-« Наш представник Гевін Бернетт в даний момент встановлює нові партнерські зв'язки в Малайзії, Індонезії та Сінгапурі, а наш представник в Азії, Андерс Нільсон, зосереджений на роботі над нашими сайтами для Китаю, Південної Кореї, Японії і Тайваню ».

Світовий ринок з урахуванням місцевих реалій

Запущені і функціонують наші сайти в Південній Кореї (www.mascus.co.kr), Китаї (www.mascus.com.cn), Японії (www.mascus.jp) і Тайвані (www.mascus.com.tw).
У той же час компанія «Маскус» продовжує розвиток своїх відділень по всьому світу і веде діяльність на місцевих ринках Таїланду, з подальшим розвитком у В'єтнамі, на Філіппінах і в Таїланді.

З моменту відкриття своєї філії в Таїланді, компанія «Маскус» вже добилася позитивного визнання і збільшення кількості відвідувачів. За допомогою нового сайту ми плануємо розширити потік інформації та запропонувати клієнтам з Таїланду можливості по всьому світу від компанії зі знанням місцевого ринку.

Стабілізація концепції «Маскус" в Азії і країнах Тихоокеанського басейну

«Компанія« Маскус »є першим ринком подібного роду в Тайланді», - говорить Джет Донгтод, представник компанії «Маскус в Тайланді» .-- «Це потужний інструмент продажу для дилерів на місцевому ринку і неймовірні можливості позначити свою присутність на нових ринках, як у сусідніх регіонах, так і на міжнародному рівні. Нас надихає майбутнє компанії в Тайланді »

Ринок Азії є дуже важливим для нашого сектора, як в плані імпорту, так і в плані експорту, і нашим пріоритетним завданням є надання сприяння дилерам по всьому азіатському регіоні у використанні тих переваг міжнародного ринку, які пропонує компанія «Маскус», - говорить Гевін Бернетт, виконавчий директор «Маскус» в Австралії .- «Тим самим ми здійснюємо важливий крок вперед у відкритті ринків Азії для дилерів Австралії та Нової Зеландії».

Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор «Маскус», +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, директор з міжнародних зв'язків, + 358 40 750 4922,

Gavin Burnett, виконавчий директор регіону Австралії та Нової Зеландії, +61409999339,

Mark Edwy-Smith, менеджер з продажу регіону Австралії та Нової Зеландії +610488238070,

Jetiya Doungtod, менеджер «Маскус» в Тайланді +66 (0) 82-4938526,

Про компанію «Маскус»:

Компанія «Маскус» (www.mascus.com.ua) це онлайн-ринок для вживаного сільськогосподарського обладнання, обладнання для ландшафтного дизайну та лісового господарства, транспортних засобів. Діапазон продукції включає в себе колишні в експлуатації трактори, трейлери, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, міні-екскаватори та землечерпалки. Компанія «Маскус» оптимізує і робить більш ефективною торгівлю старим устаткуванням. Це досягається систематизацією бази даних попиту та пропозиції на одному сайті. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: ви можете виставити на нашому
ринку свої пропозиції із продажу старих машин та обладнання.
«Маскус» є торговою компанією корпорації «Альма-Медіа».

Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською
www.mascus.com / press


Загальні питання публікацій

Більш детальна інформація:
Поліна Брачков, начальник відділу комунікацій
+ 358 50 381 49 45, polina.brachkov @ mascus.com


17.02.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007