18.04.2011

Компанія «Маскус» підписує угоду про співробітництво в Турції

Компанія «Маскус», світовий лідер серед он-лайн ринків будівельної техніки сільськогосподарського та лісничого обладнання, із задоволенням оголошує про нову ліцензійну угоду в Турції. Філія «Маскус» в Турції став вже 37-ою в світі країною, в яких «Маскус» має свої представництва. Угода з компанією «Макпорт», яка є новою компанією ветерана цієї сфери бізнесу, Kemal Ünalan, відображає те, що для клієнтів «Маскус» тепер справді доступний ринок усього світу.

«2010 рік був неймовірним для «Маскус». Тепер ми маємо свої філії у 37 країнах, у нас більш ніж 150 тисяч оголошень та більшу 2 мільйонів відвідувачів щомісяця»,--каже управляючий директор «Маскус», Фредрік Ларссон.—«Незважаючи на всесвітні економічні проблеми, ми продовжуємо зростати, і ця остання угода в Турції відзначає ще один пройдений етап у нашому розвитку.»

Маскус у Турції: новий важливий центр

“«Розташування Турції як центру між Європою, Центральною Азією та Ближнім Сходом завжди означало, що це ключова територія для світової торгівлі.»--каже директор «Маскус» з міжнародних зв’язків, Томас Одробінскі.— «Ми раді співробітництву з Kemal Ünalan та Makport, це є важливе стратегічне партнерство експертів з он-лайн продажу та маркетингу, які мають знання даної сфери. Ми є дуже важливі для турецьких дилерів, адже допомагаємо їм підвисити продажі на міжнародному ринку та водночас залучаємо місцевих покупців.»

«Я вважаю, що величезна змістовність сайту «Маскус», його прозорість та зручність для покупців—все це робить сайт великим надбанням для покупців та продавців»,--каже Kemal Ünalan.—«Будь-яка особа, яка говорить тільки своєю рідною мовою, тим не менш, має можливість займатися торгівлею буквально по цілому світу, порівнювати тисячі пропозицій та приймати більш вірні рішення.»

Менеджер «Маскус» у Турції, Kemal Ünalan, додає: «Маскус» принесе до Турції не тільки ринок важкої техніки, але й багато інших додаткових видів сервісу, таких як:

  • Mascus Locator—розділ для власників важкої техніки, для пропонування послуг, таких як оренда, запчастини, транспортування, фінансування та ремонт.
  • Друковане видання (журнал)—це 60 тисяч примірників, які розповсюджуються по цілому світу двічі на рік
  • Веб-сервіс—включаючи сюди інтеграцію із сайтами дилерів, технічну підтримку, веб-сторінки та інструменти для керування складом он-лайн

Глобальна концепція із врахуванням місцевих особливостей

Окрім Бразилії та Росії, Турція була однією з трьох країн, які вийшли з економічної кризи з кращим кредитним рейтингом. Тому Турція являє собою величезний перспективний ринок, який «Маскус» відкриває для власних клієнтів, зокрема—для клієнтів із Західної Європи та Ближнього Сходу.

«Турція—це перша з країн Великої Четвірки за межами Європи, в якій ми маємо ліцензовану угоду. Тому це важливий крок у нашому розвитку, а також—відкриття нових можливостей для наших клієнтів на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях»,--продовжує Томас».—«У 2011 році ми посилено працюватимемо над ліцензуванням угод в інших ключових регіонах, зокрема, в Росії, Бразилії, Індії та Китаї, а також—у Мексиці та Південній Кореї».

Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор «Маскус», +358503142511,
Rickard Petersson, директор з продажу, + 46 70 660 2780,
Tomasz Odrobinski, директор з міжнародних зв'язків, + 358 40 750 4922,
Kemal Ünalan, регіональний менеджер Mascus в Туреччині, +90 (555) 347 7333

Про компанію «Маскус»:

Компанія «Маскус» (www.mascus.ua) - це онлайн-ринок для вживаного сільськогосподарського обладнання, обладнання для ландшафтного дизайну та лісового господарства, транспортних засобів. Діапазон продукції включає в себе вживані трактори, трейлери, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, міні-екскаватори та землечерпалки. Компанія «Маскус» оптимізує і робить більш ефективною торгівлю вживаним устаткуванням. Це досягається систематизацією бази даних попиту та пропозиції на одному сайті. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: ви можете виставити на нашому ринку свої пропозиції із продажу вживаних машин та обладнання.
«Маскус» є торговою компанією корпорації «Альма-Медіа».

Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською

www.mascus.com/press

Загальні питання публікацій


18.04.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007