21.04.2011

Кількість оголошень на сайті «Маскус» сягнула відмітки 160 тисяч

Компанія «Маскус», яка є світовим лідером серед онлайн-ринків будівельної, сільськогосподарської та лісницької техніки, досягла ще одної значної відмітки у своєму розвитку: 160 тисяч оголошень онлайн.

За останні 6 місяців «Маскус» відзначив декілька значних досягнень:

  • 160 тисяч оголошень он-лайн
  • 3500 компаній з усього світу розміщують свою рекламу у нас
  • Більш ніж 2 мільйони індивідуальних відвідувачів щомісяця
  • Філії в більш ніж 42 країнах світу
  • Більш ніж 100 дилерів приєднуються до нас щомісяця
  • Більш ніж 70 торгових представників «Маскус» звязуються із дилерами з усього світу.

«Ми щойно відсвяткували 10-річчя нашої компанії, і наші статистичні показники вражаючі»,— зауважує керівний директор компанії, Фредрік Ларссон.—«Поєднуючи в своїй стратегії розширення по цілому світу та постійний технічний розвиток, ми здобуваємо чіткий успіх та плануємо зміцнити свій успіх у 2011 році та в подальшому.»

Бренд, якому довіряють

За останніми даними, «Маскус» став не тільки всесвітнім брендом, але й також—компанією, якій довіряють підприємства різних галузей промисловості, зокрема—компанії будівельного сектору, сільського господарства та лісництва.

«Цифри промовляють самі за себе. «Маскусу» довіряють компанії будь-якого маштабу, починаючи від виробників оригінального обладнання та дилерів та закінчуючи оптовими трейдерами та службами підтримки»--каже Директор з продажу, Рікард Петерссон.—«Нова платформа, яку ми запустили минулого року, булла надзвичайно добре сприйнята нашими клієнтами, і, як наслідок—вони розміщують більше оголошень.»

Компанія «Маскус» довела своє відповідальне ставлення до розвитку користувацького досвіду, постійно вдосконалюючи свою технологію та створюючи нові види послуг он-лайн, такі як Mascus Locator. Це розділ для важкої промисловості, для дилерів нової та потриманої техніки, запчастин, надання послуг оренди, ремонту, аксесуарів, а також—для транспортних та фінансових компаній. Список об’яв в цьому розділі вже сягнув відмітки 25 тисяч.

Більш тісне співробітництво з клієнтами

Компанія «Маскус» також забезпечує веб-послуги, включаючи сюди інтеграцію із сайтами дилерів, технічну підтримку, розробку веб-сторінок та інструментів для управліня складом в режимі он-лайн.

«Багато хто з наших клієнтів вже наразі використовують Маскус в якості основної системи управління потриманою технікою»--продовжує Рікард Петерссон.—«Система справді демонструє дієвість концепції Маскус і те, як ми надаємо насправді важливі послуги для своїх клієнтів. Ми працюємо над розширенням даної практики в подальшому, і вже нові мобільні послуги зараз знаходяться на етапі тестування».


Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор «Маскус», +358 50 314 2511,
Rickard Petersson, директор з продажу, + 46 70 660 2780,
Tomasz Odrobinski, директор з міжнародних відносин, + 358 40 750 4922,

Про Маскус:

Маскус (www.mascus.ua) - це міжнародний онлайн-ринок для вживаної сільськогосподарської та будівельної техніки, складського обладнання, лісового господарства, транспортних засобів, комерційної техніки. Діапазон продукції включає в себе вживані трактори, трейлери, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, міні-екскаватори та навантажувачі. Маскус оптимізує і робить більш ефективною торгівлю вживаною технікою. Це досягається систематизацією бази даних попиту та пропозиції на одному сайті. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: ви можете виставити на нашому ринку свої пропозиції із продажу вживаної техніки та обладнання.
Маскус »є торговою компанією корпорації« Альма-Медіа ».

Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською

www.mascus.com/press

Загальні питання публікацій

21.04.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007