15.06.2011

Компанія «Маскус» відзначає своє 10-тиліття

В цьому році відзначає своє 10-ліття компанія «Mascus» ― світовий лідер серед он-лайн-ринків будівельної техніки, вантажних транспортних засобів, складського обладнання, сільськогосподарської та лісозаготівельної техніки. Компанію було засновано у 2001 році, у Фінляндії. Наразі ж компанія має представництва в 39 країнах світу та 38-ма мовами та на 46 доменах в мережі Інтернет. Щомісячне відвідування сайту перевищує 2 мільйони індивідуальних відвідувачів і продовжує зростати. Кількість оголошень он-лайн вже перебільшило 170 тисяч одиниць. «Mascus» ―це світовий бренд, який постійно росте, навіть під час важкої економічної ситуації і який продовжує розширювати свою сферу впливу на міжнародному ринку.

«Концепція Mascus довела свою неймовірну стійкість. Ми розуміємо, що існує реальна потреба для дилерів мати однакову можливість відвідувати по-справжньому світовий ринок продаж», ― каже Фредерік Ларссон, управляючий директор «Mascus».—«Я вважаю, що наш успіх за останнє десятиріччя зумовлений трьома основними факторами. По-перше, наші постійні зусилля, що спрямовані на розширення міжнародної мережі представництв, по-друге — постійні інвестиції в розвиток зручності сприйняття сайту користувачами. Та по-третє, постійне поповнення нашого каталогу послуг, що забезпечує надання цільового сервісу для наших клієнтів»

Зростання місцевих ринків з можливостями торгівлі по цілому світу

Mascus відкрив свої перші філії за кордоном у 2004 році, у таких країнах, як Великобританія, Польща та Швеція. Тоді ж було підписано першу ліцензійну угоду в Норвегії. На даний момент філії Mascus працюють в 39 країнах, включаючи США, Австралію, Південну Африку та країни по всій Європі. В ключових країнах укладено ліцензійні угоди. Наразі це Турція та Китай, із подальшим розширенням в Бразилію, Росію, Індію, Мексику та на Далекому Сході. Все це заплановано на поточний 2011 рік.

«Укладання ліцензійних угод із стратегічними партнерами завжди було ключовою особливістю нашого розвитку»,―каже Томас Одробінські, директор відділу з міжнародного розвитку.—«Наша концепція мульти-локалізації полягає в тому, що дилери отримують переваги експертної оцінки на місцевому ринку та розширений місцевий ринок. Ці переваги поєднуються із доступом до величезного світового ринку, без будь-яких мовних обмежень».

Вдосконалюючи технології та розвиваючи сервіс

Другий бік успіху Mascus—це постійний розвиток технологій та сервісів. Від того часу, як було запущено сайт, Mascus двічі змінював платформу, рахуючи основний перезапуск у жовтні 2010 року, коли було додано інноваційну пошукову функцію.

Інші інновації Mascus полягають у створенні великого портфоліо, включаючи каталог компаній Mascus Locator. Це розділ продаж важкої промисловості, який включає в себе все, від технічного обслуговування та запчастин до фінансування та юридичної підтримки. Розділ було запущено у 2008 році, а зараз він нараховує близько 25 тисяч позицій. Компанія Mascus також надає веб-послуги, включаючи інтеграцію із сайтами дилерів, технічну підтримку, веб-сторінки та інструменти для керування оголошеннями в режимі он-лайн.

«За останні 6 місяців ми увійшли до п’ятірки найкращих сайтів»,― каже Рікард Петерсон, директор з продажів. — «Ми вдвічі збільшили кількість відвідувачів всього за рік, не дивлячись на економічні труднощі; і ми продовжуємо інвестувати в нові послуги та підвищення зручності користування сайтом для наших клієнтів».

Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор Mascus, +358503142511,

Rickard Petersson, директор з продажу, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, директор з міжнародних зв'язків, + 358 40 750 4922,

Про Mascus:

Mascus (www.mascus.ua) - це онлайн-ринок для вживаного сільськогосподарського обладнання, лісозаготівельної, комунальної та складської техніки, будівельного обладнання і транспортних засобів. Діапазон продукції включає в себе вживані трактори, трейлери, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, міні-екскаватори та землечерпалки. За допомогою Mascus торгівля вживаною технікою та обладнанням стає швидшою і ефективнішою, завдяки зібраної в одному місці інформації про попит та пропозицій. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: ви можете розмістити на нашому ринку свої пропозиції з продажу вживаних машин та обладнання.
Mascus є торговою компанією корпорації «Альма-Медіа».

Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською

www.mascus.com/press

Загальні питання публікацій

15.06.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007