23.06.2011

Компанії Mascus та Caterpillar підписують нову угоду про співпрацю

Лідер ринку, компанія Caterpillar, та компанія Mascus, яка є одним з найбільш відомих в світі брендів в сфері продажу вживаної будівельної техніки, обладнання для сільського господарства, лісозаготівельного обладнання та складської техніки, із радістю оголошують про продовження угоди про співробітництво на наступні 12 місяців. Компанія Caterpillar уклала угоду із Mascus у жовтні 2010 року та використовує Інтернет-портал для того, щоб покупці мали можливість приєднатися до більш широкого вибору обладнання від Caterpillar в цілому світі.

Дану угоду було продовжено в той час, коли для компанії Mascus завершився 6-місячний період великого успіху. З грудня 2010 року Mascus відзначив декілька значних досягнень, включаючи сюди такі, як 150 тисяч оголошень про продаж техніки онлайн, які були розміщені на порталі від 3500 компаній з усього світу. Щомісячно сайт відвідують 2 мільйони індивідуальних відвідувачів, а представництва компанії працюють в 41 країнах світу.

«Ми раді тому, що компанія Caterpillar та її неперевершена дилерська мережа погодилися продовжувати співробітництво з Mascus. Успіх цього підприємства доводить те, як важливо в цій сфері промисловості мати всесвітній Інтернет-портал» — коментує подію Рікард Петерссон, директор з продажу. — «Наша постійна присутність он-лайн та всесвітньо відомий бренд Caterpillar — це потужний партнерський союз, який просуває міжнародну торгівлю у дотепер небачених масштабах. Це вельми вигідно, як для покупців техніки, так і для дилерів компанії Caterpillar, і ми всі вітаємо продовження співробітництва між Mascus та Caterpillar»

Caterpillar — постійна присутність в онлайні

Компанія Caterpillar вже міцно встановила свою присутність в Інтернеті, визнавши важливість Інтернет-порталу, як ключового аспекту ринкової стратегії. Компанія Caterpillar використовує сайт Catused.com в якості своєї центральної внутрішньої та маркетингової платформи для кінцевого покупця. У поєднанні із можливостями Mascus як маркетингового каналу, розширюються нові ринкові можливості. Це означає, що кінцеві покупці техніки й надалі матимуть доступ до каталогу пропозицій про продаж вживаної техніки Caterpillar з усього світу. Також це означає, що дилери Caterpillar з усього світу публікуватимуть каталог своїх наявних пропозицій на сайті Mascus, і ці пропозиції отримають всесвітню аудиторію.

«Ми задоволені відгуками, які отримали в результаті співробітництва із компанією Mascus. З допомогою виділеного профілю нашої компанії на Mascus наша дилерська мережа покращила зв’язок із покупцями техніки», — коментує Майк Янг, менеджер з продукції відділів «Вживана техніка Caterpillar» та «Сервіс підтримки клієнтів Build&Quote».—«Ми активно зацікавлені у продовженні наших партнерських відносин із Mascus на протязі наступних 12 місяців, і ми впевнені: в результаті цього співробітництва ми ще більше заміцним присутність наших дилерів на ринку. І, певна річ, це означає більше можливостей для покупців, які шукають якісну потриману техніку від Caterpillar».

Компанія Mascus: забезпечуєм всесвітнй портал для дилерів компанії Caterpillar

Продовження співробітництва із компанією Caterpillar підсилює репутацію Mascus як компанії, якій довіряють. Ти самим дилери Caterpillar отримують більш широку аудиторію. Той факт, що портал Mascus доступний більш ніж 35-ма мовами, також сприяє розширенню компанії Caterpillar на нових ринках в цілому світі.

«Успіх партнерського співробітництва між компаніями Mascus та Caterpillar — це одне з досягнень цього року, яким ми найбільш пишаємося. Тепер ми маємо можливість продовжити цей успіх та закріпити його на протязі, як мінімум, 7 наступних місяців», —каже Фредрік Ларссон, виконавчий директор. — «Ми раді тому, що такий відомий бренд як Caterpillar отримав позивний досвід співробітництва із Mascus. Ми очікуємо, що наступний рік співробітництва виявиться також вельми успішним для обох партнерів», — підсумовує Фредрік Ларссон.

Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор Mascus, +358503142511,

Rickard Petersson, директор з продажу, + 46 70 660 2780,

Про Mascus:

Mascus (www.mascus.ua) - це Інтернет-ринок для вживаного сільськогосподарського обладнання, лісозаготівельної, комунальної та складської техніки, будівельного обладнання і транспортних засобів. Діапазон продукції включає в себе вживані трактори, трейлери, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, міні-екскаватори та землечерпалки. За допомогою Mascus торгівля вживаною технікою та обладнанням стає швидшою і ефективнішою, завдяки зібраної в одному місці інформації про попит та пропозицій. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: Ви можете розмістити на нашому ринку свої пропозиції з продажу вживаних машин та обладнання.
Mascus є торговою компанією корпорації «Альма-Медіа».

Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською

www.mascus.com/press

Загальні питання публікацій

23.06.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007