29.09.2011

Mascus входить до ринків Китаю та Тайваню

Компанія Mascus, яка є світовим лідером серед он-лайн-ринків будівельної техніки, вантажних транспортних засобів, складського обладнання, сільськогосподарської та лісозаготівельної техніки, із задоволенням повідомляє про підписання нової ліцензійної угоди в Китаї із компанією ANB в м. Ксіамен

«Представництва Mascus-Китай та Mascus-Тайвань стануть нашими 40ми та 41ми Представництвами серед різних країн світу. Тим самим ми відзначаємо одну з найбільш важливих досягнень у своєму розвитку» — каже управляючий директор компанії, Фредрік Ларссон. — «Розмір та швидкість зростання економіки — ось ті фактори, завдяки яким ми робимо життєво необхідний крок попереду у своєму плані глобалізації. Ці країни є першими із країн союзу БРІК, які підписали угоду із Mascus. І ми наразі докладаємо численних зусиль до підписання угод із Бразилією, Індією та Росією у майбутньому. Також ми плануємо підписати угоди із такими ключовими країнами, як Південна Корея та Мексика».

Відкриття середньо-азійського регіону

Представництва Mascus вже працюють у Австралії, Новій Зеландії, Індонезії, Тайланді та Малайзії. Наші сайти присутні у Японії, Тайвані та Південній Кореї. Нове представництво у Китаї підсилить позиції Mascus у середньо-азійському регіоні, тим самим відкриваючи нові можливості для клієнтів з усього світу — увірватися до величезного ринку Китаю.

Діяльність Представництва Mascus-Китай охоплюватиме Великий Китай, включаючи Китайську народну Республіку, Гонконг та Макао, а також — Китайську Республіку (Тайвань).

«На відміну від наших конкурентів, тепер у компанії Mascus справді всесвітня мережа представництв» — пояснює директор відділу міжнародних зв’язків, Томас Одробінскі.—«Заснування представництва в Китаї відкриває для наших клієнтів найбільший світовий ринок. Тим самим ми сприяємо більш ефективному виходу китайських клієнтів на місцевий та світовий ринки».

Повне рішення на місцевому на світовому рівнях

При середньому темпі зростання ВВП на 10% за останнє десятиріччя, в Китаї розміщуються декілька головних світових виробників, а також сотні інших виробників обладнання, запчастин та інших послуг. Підписання даної ліцензійної угоди є вигідним як для реалізаторів, так і для покупців заводського обладнання з усього регіону.

«Представництво Mascus-Китай матиме значний вплив на місцеві компанії» — пояснює директор відділу продажу, Рікард Петерссон. — «По-перше, з нашою допомогою китайським ділерам легше та ефективніше вийти на світовий ринок. По-друге, регіональні виробники матимуть більш ефективний збут в інших регіонах країни. По-третє, з допомогою каталогу компаній Mascus, виробники запчастин та інших послуг виходитимуть на цільову аудиторію, як у масштабах місцевого, так і світового ринків».

Досвідчений партнер

В Китаї партнером Mascus є компанія АНБ в м. Ксіамен на південному сході країни. «Ми радіємо новій угоді із Mascus» — аже Андерс Нільссон, керівний директор компанії АНБ. В Китаї вже є декілька сайтів типу «бізнес-бізнес», але тільки Mascus пропонує повне рішення у сфері важкої техніки. Оскільки зараз китайська економіка знаходиться в центрі уваги та компанії з усього світу охоче ведуть свій бізнес саме тут, то саме зараз це ідеальний момент для такої співпраці. Ми очікуємо, що Mascus-Китай стане одним з найважливіших представництв Mascus в цілому».

Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор Mascus, +358503142511,

Rickard Petersson, директор з продажу, + 46 70 660 2780,
rickard.petersson @mascus.com

Tomasz Odrobinski, директор з міжнародних зв'язків, + 358 40 750 4922,
tomasz.odrobinski @mascus.com

Про Mascus:

Mascus (www.mascus.ua) - це онлайн-ринок для вживаного сільськогосподарського обладнання, лісозаготівельної, комунальної та складської техніки, будівельного обладнання і транспортних засобів. Діапазон продукції включає в себе вживані трактори, трейлери, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, міні-екскаватори та землечерпалки. За допомогою Mascus торгівля вживаною технікою та обладнанням стає швидшою і ефективнішою, завдяки зібраної в одному місці інформації про попит та пропозицій. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: Ви можете розмістити на нашому ринку свої пропозиції з продажу вживаних машин та обладнання.
Портали Mascus в Азії: www.mascus.co.id, www.mascus.jp, www.mascus.co.kr, www.mascus.com.my, www.mascus.com.sg, www.mascus.co.th, www.mascus.com.tw, www.cnmasike.com та в Австралії www.mascus.com.au та www.mascus.co.nz
Mascus є торговою компанією корпорації «Альма-Медіа».

Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською

www.mascus.com/press

Загальні питання публікацій

29.09.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007