06.10.2011

Компанія Маскус підписує ліцензійну угоду в Перу та Колумбії із видавцями ведучих журналів з гірничого виробництва та будівництва в Латинській Америці

Компанія Mascus, яка є світовим лідером серед он-лайн-ринків будівельної техніки, вантажних транспортних засобів, складського обладнання, сільськогосподарської та лісозаготівельної техніки, із гордістю повідомляє про своє співробітництво із видавцями ведучих журналів з гірничого виробництва та будівництва Латинської Америки. Маючи майже 40 років досвіду роботи в даному регіоні, компанії Construcción Pan-Americana (CPA) и Minería Pan-Americana (MPA) пропонують свої знання та досвід для того, щоби зробити Перу та Колумбію успішними ринками для покупців та продавців обладнання в даних країнах.

Із часу свого заснування у 2000 році компанія Маскус стрімко розширювалася. На даний момент філії компанії працюють вже в 41 країні світу. Цей онлайн-центр ніби «без жодного шву» об’єднує дилерів, виробників та кінцевих споживачів, ставши таким чином невід’ємною частиною світового ринку продажу вживаного обладнання.

«Ми радіємо співробітництву із колективом Маскус та потужним онлайн-ринком цієї компанії, який адаптований до будь-якого виду покупців, продавців та виробників обладнання з усього світу» — каже Адріана Єлена Суао, директор з продажу та бізнес-планування компаній МРА та СРА. — «Ми докладаємо усіх зусиль для того, щоб забезпечити наших читачів найважливішими новинами цієї галузі промисловості. Відтепер, завдяки нашому співробітництву із Маскус, ми зможемо запропонувати місцевій аудиторії сучасний та зручний в користуванні інструмент для покупки та продажу обладнання, не тільки на місцевому рівні, але й в світових масштабах. Це досягатиметься за допомогою сайтів www.mascus.com.co для Колумбии и www.mascus.com.pe для Перу».

Відповідно до Асоціації виробників обладнання, ринок для експорту будівельної техніки, що вироблена в США, в кінці 2010 року мав приріст на більш ніж 28% (по відношенню до 2009 року). Колумбія та Перу закінчили 2010 рік серед десяти перших, маючи, відповідно 588 мільйонів доларів (тобто, на 50% вище) та 437 мільйонів доларів (на 37% вище). Ці дані свідчать про те, якими важливими є країни латиноамериканського регіону в якості ключових гравців даної галузі промисловості.

Ідеальний ринок для обох американських континентів

Будівельна промисловість в Латинській Америці, що стрімко розвивається, має таку відмінну рису, як постійна потреба в покращенні інфраструктури регіону. Хоча даний регіон не є стабільним, тим не менш, він може похвалитися швидким зростанням та розвитком, навіть в умовах теперішнього фінансового спаду. Злиття ринків — це перевірений метод стимуляції зростання для більшості світових компаній. Під цю категорію ідеально підпадають і Колумбія, і Перу.

Відкриття представництв в Латинській Америці відображає нашу стратегію — збудувати перший панамериканський ринок важкого обладнання та транспортних засобів. Наш підхід присутності на великій кількості територій означає,що в кожній з 41 країни, в якій є представництва Маскус, працюють співробітники, які беруть на себе обслуговування місцевих покупців та продавців. Співробітники, які вживають необхідних маркетингових заходів для промоції оголошень наших клієнтів, як в Інтернеті, так і в реальному світі. «Такого не пропонує більше ніхто» — додає Фредрік Ларссон, виконавчий директор Маскус. «Ми зараз є в процесі побудування своєї сфери впливу в даному регіоні. Наступним кроком буде відкриття наших філій у Мексиці, Бразилії, Аргентині та Чілі» —додав Томас Одробінські, директор Маскус із міжнародних зв’язків.

Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор Mascus, +358503142511,

Rickard Petersson, директор з продажу, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, директор з міжнародних зв'язків, + 358 40 750 4922,

Про Mascus:

Mascus (www.mascus.ua) - це Інтернет-ринок для вживаного сільськогосподарського обладнання, лісозаготівельної, комунальної та складської техніки, будівельного обладнання і транспортних засобів. Діапазон продукції включає в себе вживані трактори, трейлери, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, міні-екскаватори та землечерпалки. За допомогою Mascus торгівля вживаною технікою та обладнанням стає швидшою і ефективнішою, завдяки зібраної в одному місці інформації про попит та пропозицій. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: Ви можете розмістити на нашому ринку свої пропозиції з продажу вживаних машин та обладнання.
Mascus є торговою компанією корпорації «Альма-Медіа».

Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською
www.mascus.com/press

Загальні питання публікацій

06.10.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007