09.11.2011

Компанія Mascus відкриває регіональне представництво у Росії

Компанія Mascus, яка є світовим лідером серед он-лайн-ринків будівельної техніки, вантажних транспортних засобів, складського обладнання, сільськогосподарської та лісозаготівельної техніки, із задоволенням повідомляє про укладення нової угоди в Росії, як на одному з найвпливовіших ринків світу.

Mascus підписав нову ліцензійну угоду із московською компанією «ПРО-Машины». Mascus вже деякий час підтримувала зв’язки та діяльність в режимі он-лайн на російському ринку, за допомогою свого порталу www.mascus.ru. Наразі ж, за допомогою свого нового партнера, компанії «ПРО-Машины», Mascus значно збільшить свою популярність, відкривши регіональне представництво. Основним завданням працівників представництва є просування бренду у країні, а також — сприяння покупцям та продавцям вживаної техніки та комерційного транспорту по всій Росії.

«Для нас Росія — це дуже важливий ринок. З його допомогою ми отримуємо важливий сегмент експорту і на території Європи та Азії. Росія, крім того, має значущі торгові зв’язки із Японією та Китаєм» - пояснює Фредрік Ларссон, управляючий директор Mascus. – «Збудувавши, за допомогою компанії «ПРО-Машины», сильну основу в Росії, ми виходимо на широку російськомовну аудиторію. Наш портал надає можливість покупцям напряму вести переговори із місцевими дилерами, а дилерам — пропонувати свою техніку клієнтам з усього світу. Це значний крок вперед, як для компанії Mascus, так і для російського ринку» ― додає Ларссон.

Країна на стадії економічного зростання

Російська економіка успішно справляється із наслідками світової економічної кризи, маючи як величезний внутрішній ринок, так і експортну промисловість, яка швидко зростає. Компанія Mascus планує об’єднати ці дві сфери на одному легкодоступному порталі, який дасть можливість як кінцевим споживачам так і дилерам вийти на значно ширшу аудиторію. Інші країни, наприклад, Україна, мають переваги від торгових зв’язків із Росією. Тому новий російськомовний портал компанії Mascus значно посилить ці зв’язки.

Переговори рідною мовою

Відкриття регіонального представництва в Росії — це значний крок вперед для російського ринку вживаної техніки та вантажівок. На даному етапі жодна інша компанія не пропонує місцевим дилерам таких різноманітних інструментів продажу. Mascus пропонує дилерам повністю новий рівень технології продаж для приваблення покупців з усієї країни їх рідною мовою» - каже Рікард Петерссон, керівник відділу продажу. – Mascus також відкриває можливість складання угод на міжнародних ринках, без жодних мовних чи валютних перешкод».

Налагодження зв’язків між континентами

На даному етапі компанія Mascus має представництва у 42 країнах на п’яти континентах світу. Таким чином, це є один з найширших та найвпливовіших світових порталів. «Нова ліцензійна угода із Росією висуває Mascus на передній край міжнародної торгівлі» ― пояснює Фредрік Ларссон, управляючий директор Mascus. ― «Такий величезний ринок як Росія не тільки відкриває можливості для користувачів та продавців в межах країни, але й також посилює важливі торгові зв’язки із країнами усього світу, зокрема — зв’язки із європейським та азіатським ринками»


Контакти:
Fredrik Larsson, виконавчий директор Mascus, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, директор з продажу, + 46 70 660 2780,

Плетнёв Дмитрий, регіональний директор, +7 495 997-1171,


Про Mascus:
Mascus (www.mascus.ua) - це онлайн-ринок для вживаного сільськогосподарського обладнання, лісозаготівельної, комунальної та складської техніки, будівельного обладнання і комерційних транспортних засобів. Діапазон продукції включає в себе нові та вживані трактори, трейлери, зернозбиральні комбайни, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, складські навантажувачі, міні-екскаватори, крани, самоскиди та багато іншої спецтехники. За допомогою Mascus торгівля вживаною технікою та обладнанням стає швидшою і ефективнішою, завдяки зібраної в одному місці інформації про попит та пропозицій. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: Ви можете розмістити на нашому ринку свої пропозиції з продажу вживаних машин та обладнання.

Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською
English www.mascus.ua/press

Загальні питання публікацій

09.11.2011

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007