01.02.2012

Новий показник успіху компанії «Маскус»: 200 тисяч оголошень

На сьогоднішній день Mascus є одним з найбільших світових ринків продажу комерційного транспорту, будівельної, сільськогосподарської та комунальної техніки, складської та лісозаготівельної техніки.

Наразі компанія досягла в своєму розвитку важливого успіху: 200 тисяч оголошень онлайн з продажу техніки.

«За останній час Mascus відзначив декілька значних досягнень», — каже Фредрік Ларссон, виконавчий директор компанії.— «Нас радує те, що ми подвоїли кількість оголошень, зі 100 тисяч до 200 тисяч, усього за 12 місяців. Масштаб та темпи зростання вказують на те, що наша стратегія успішна, не дивлячись на несприятливі економічні обставини. Стратегія полягає у розширенні діяльності в цілому світі та прагненні до постійного економічного розвитку».

Mascus: статистика успіху

  • Близько 4300 компаній з усього світу розміщують свої оголошення з продажу техніки
  • 200 тисяч оголошень онлайн
  • Більш, ніж 2 мільйони відвідувачів порталу на місяць
  • 54 домени Mascus 39-ма мовами
  • Більш, ніж 120 нових дилерів щомісяця
  • Більш, ніж 70 регіональних представників Mascus відвідують дилерів та підтримують контакти в цілому світі

Всесвітній бренд із міцною основою

Mascus став не тільки по-справжньому всесвітнім брендом. Ми також створюємо нові регіони ринку для дилерів та кінцевих покупців з усього світу. Діяльність компанії в усьому світі базується на її надзвичайно потужних базових представництвах. Зокрема, такі представництва працюють в ключових регіонах ринку: в Германії, Великобританії, США та країнах скандинавського регіону.

«Секрет нашого міжнародного успіху полягає в діяльності наших представництв на ключових ринках Європи та США», — каже Фредрік Ларссон, виконавчий директор компанії. — «На цих ринках Mascus вже зараз є солідною та поважною компанією серед дилерів техніки та комерційного транспорту. Наш спектр послуг став невід’ємною частиною ринку потриманої техніки та комерційного транспорту в цих країнах».

Нові види сервісу приносять успіх в бізнесі для дилерів

Запорукою успіху компанії Mascus завжди було її прагнення до постійного вдосконалення своїх послуг. В 2010 році було задіяно нову платформу компанії, і в даний момент каталог компаній Mascus нараховує більш ніж 32 тисячі компаній. Крім того, останнім часом Mascus запустив три нових види сервісу для покращення бізнесу дилерів.

Сервіс «Аукціон» дозволяє покупцям знаходити техніку, вантажівки чи обладнання на звичайних, та онлайн-аукціонах по цілому світу.

Новий сервіс «Оцінка» дозволяє дилерам швидко та з великою точністю оцінювати лоти, що виставлені на продаж, використовуючи найбільш об’єктивні ринкові дані. Це вперше в дилерів з’являється такий легкий у використанні інструмент, який за лічені хвилини забезпечує інформацію по даному сегменту ринку.

І, нарешті, сервіс «Мобільний дилер» дає можливість дилерам отримувати доступ до своїх даних безпосередньо з мобільних пристроїв.

«Головним чинником нашого успіху є наше прагнення до постійного вдосконалення зручностей для користувача, а також — створення нових видів онлайн послуг», — каже Рікард Петерссон, директор з продажу. — «Ми постійно шукаємо нові шляхи надання ще більше зручностей для дилерів та кінцевих користувачів, щоб вони могли вдосконалювати свій місцевий або міжнародний бізнес».

Контакти:

Fredrik Larsson, виконавчий директор Mascus, +358503142511,

Rickard Petersson, директор з продажу, + 46 70 660 2780,

Про Mascus:

Mascus (www.mascus.ua) - це онлайн-ринок для вживаного сільськогосподарського обладнання, лісозаготівельної, комунальної та складської техніки, будівельного обладнання і комерційних транспортних засобів. Діапазон продукції включає в себе нові та вживані трактори, трейлери, зернозбиральні комбайни, вантажівки, екскаватори, причіпні вагончики, складські навантажувачі, міні-екскаватори, крани, самоскиди та багато іншої спецтехники. За допомогою Mascus торгівля вживаною технікою та обладнанням стає швидшою і ефективнішою, завдяки зібраної в одному місці інформації про попит та пропозицій. Запрошуються всі дилери, виробники і кінцеві споживачі: Ви можете розмістити на нашому ринку свої пропозиції з продажу вживаних машин та обладнання.


Примітки для редакторів:
Зображення та друковані матеріали англійською

www.mascus.com/press

Загальні питання публікацій

01.02.2012

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007