Volvo - Вживана техніка та транспортні засоби

Однією з найкорисніших послуг Mascus є інформаційні сторінки торгових марок. Тут ви швидко зможете знайти всю необхідну вам інформацію про Volvo, а також додаткову інформацію про товарний асортимент Volvo.
Нижче ви можете обрати вашу улюблену модель Volvo, виставлену на продаж на Mascus, та одразу ж зв'язатись з продавцем.
Ви можете переглянути техніку/транспортні засоби Volvo , що перебувають у вашій країні, або обрати перегляд пропозицій з усіх інших країн Mascus. Ви також можете натиснути на останні оголошення по техніці Volvo , або здійснити пошук дилерів, що займаються продажем техніки Volvo.
Історія концерну Volvo бере свій початок з 1927 року, коли на заводі Göteborg в Швеції зійшов з конвеєра перший автомобіль Volvo. З тих пір торгова марка Volvo пройшла довгий шлях, отримавши розповсюдження в приблизно 100 країнах та ставши власником біля 2400 торгових точок та центрів сервісного обслуговування по всьому світу, в тому числі біля 1500 в Європі та 400 в Північній Америці. Продукція торгової марки Volvo вирізняється безпечністю на дорозі, якістю, динамічністю та контролем за станом навколишнього середовища. Той факт, що Volvo є розробником таких технологій, як дворівнева подушка безпеки, попередній натяг ременя безпеки та інноваційна система безпеки BLIS (Система інформування про наявність автомобіля в "мертвій зоні"), посилив концепцію торгової марки щодо того, щоб "бути найбільш популярним на успішним виробником автомобілів преміум класу в світі", що має на меті "створити концепцію найбезпечнішого та найдинамічнішого сучасного сімейного автомобіля". Давайте оновимо позицію щодо цього, я гадаю, що після BLIS вже з'явились і новіші технології...