Zoomlion ZAT 2200 V 8
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
автокрани
Марка / модель
Zoomlion ZAT 2200 V 8
Країна
Китай
Загальна категорія
Mascus ID
95E786C8
ЦІНА
Вибір валюти
Ціна
Не включає відшкодування ПДВ
ДЕТАЛІ
Складський №
1
Дата останньої перевірки
Заводський номер
1
Кількість попередніх власників
Сервісний договір
Так
Вага брутто
Вантажопідйомність (кг)
Реєстраційний знак
Максимальна вантажопідйомність на кінці стріли
Мін. довжина стріли
Клас вихлопів
Рівень V
Довжина стріли
Мін. виліт стріли
300 см
Подовжувач стріли
Довжина стріли крану
Висота підйому (мм)
Висота гака крана - горизонтальна стріла
300 см
Висота гака крана - підйомна стріла
Двигун кранової установки
Weichai WP10.375E53
Напрацювання двигуна
Тип крана
Гідравлічна стріла
Оригінальний колір
GREEN
Противага
Основний двигун
54990kg
Engine manufacturer
Weichai
Транспортні габарити (ДхШхВ)
1658530004 m
Тип тягача
Колесний
Інформація про стан/гарантія
one year
Tyre brand
Triangle
Кінцева глибина протектора передніх шин
99
Остаточна глибина протектора задніх шин
Країна виробництва
Китай
Умови доставки
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Сертифікати
EPA, CE
Додаткові інформації
### ZOOMLION ZAT2200V8 (All Terrain Crane) – Specifications
#### 1. Basic Information
- **Model**: ZAT2200V8 (ZAT2200V863)
- **Type**: 8-axle All Terrain Crane
- **Max. Rated Lifting Capacity**: **220,000 kg (220 t)**
- **Operating Weight**: **54,990 kg** (standard config)
- **Counterweight**: **72,000 kg (72 t)** (standard)
#### 2. Engine & Emissions
- **Chassis Engine**: Weichai WP13.540E50 (Euro 5)
- **Upper Engine**: Weichai WP10.375E53
- **Rated Power (Chassis)**: **405 kW (550 hp)** @ 1,900 rpm
- **Rated Power (Upper)**: **205 kW (279 hp)** @ 2,200 rpm