Komatsu PC138USLC-11
Рік випуску
2021
Пробіг, годин
2021 год
Місто
Humble, Texas
Країна
США
Mascus ID
ЦІНА
Вибір валюти
Ціна
Не включає відшкодування ПДВ
ДЕТАЛІ
Складський №
Заводський номер
KMTPC261KLA058706
Додаткові інформації
2021 Komatsu PC138USLC-11 Tracked Excavator Air Conditioner, Rear View Camera, 2020 US EPA Label, Requires Diesel Exhaust Fluid, 9 ft 11 in Stick, 27.5 in Triple Grouser Track Shoes, 37.5 in Digging Bucket. to see more information.