Scag SVRII48V-22FX
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Самохідні газонокосарки
Марка / модель
Scag SVRII48V-22FX
Рік випуску
2025
Пробіг, годин
1 год
Місто
Jacksonville, Florida
Країна
США
Mascus ID
8703885F
ЦІНА
Вибір валюти
Ціна
Не включає відшкодування ПДВ
ДЕТАЛІ
Заводський номер
SCSVRII48V-22FX
Додаткові інформації
CALL OR TEXT COLIN
Scag 48" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 22HP Kawasaki Gas Engine
• 48" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 48 in