Linde H30D-01-1202
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Дизельні навантажувачі
Марка / модель
Linde H30D-01-1202
Рік випуску
2023
Пробіг, годин
383 год
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
9DA8C16F
Висота підйому (мм)
4680 мм
Вільний підйомник
1430 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Тип шин
Високоеластичні
Висота приводу
2220 мм
Кабіна
Закрита кабіна
Коробка передач
Hydrostat - Doppelpedal
Двигун
Diesel - 3 Zylinder Deutz
Тип передніх шин
27x10-12
Розмір задніх покришок
03x9-10
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
2750 x 1260 x 2220 мм
Додаткові пристрої
Додаткові інформації
INTEGRIERT DZH, Front- Heckscheibenwischer, Heckscheibenheizung, Blitzer, 12V Dose Innenbeleuchtung, Signalton, Bluespot, Gewichtkontrollanzeige