Linde H50D-02/600-394 EVO
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Дизельні навантажувачі
Марка / модель
Linde H50D-02/600-394 EVO
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
6FE3EDCF
Висота підйому (мм)
4610 мм
Вільний підйомник
1550 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Відстань центру ваги
600 мм
Тип шин
Високоеластичні
Висота приводу
2540 мм
Кабіна
Закрита кабіна
Коробка передач
Hydrostat - Handschaltung
Двигун
Diesel - 4 Zylinder Doosan
Тип передніх шин
Розмір задніх покришок
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
3200 x 1450 x 2540 мм