Linde E30HL-01/600-387
Договірна
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Linde E30HL-01/600-387
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
58FCF93D
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
4190 мм
Висота приводу
2710 мм
Підйомна мачта
Односторонній
Довжина вил
2400 мм
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Двигун
Electric
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
2650 x 1370 x 2710 мм