Linde E45HL-01/600
Договірна
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Linde E45HL-01/600
3756 год
Місто
Hässleholm
Країна
Швеція
Загальна категорія
Mascus ID
89B28D18
ДЕТАЛІ
Складський №
SHT 26-082
Заводський номер
SHT 26-082
Число коліс
6
Вантажопідйомність (кг)
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
5000 мм
Вільний підйомник
150 мм
Висота приводу
3383 мм
Підйомна мачта
Односторонній
Каретка вил
Позиціонер і подовжувач
Довжина вил
1200 мм
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Масив
Напруга батареї
80 V
Ємність акумулятора
100 Ah
Напруга акумуляторів
80 V
Заряжаючий ток
930 A