Linde E50HL-01/600-388
Договірна
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Linde E50HL-01/600-388
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
DF1E16EA
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
5500 мм
Вільний підйомник
1690 мм
Висота приводу
2640 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Довжина вил
2400 мм
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Двигун
Electric
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
3000 x 1440 x 2640 мм