Linde E80-01/900
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Linde E80-01/900
Країна
Нідерланди
Загальна категорія
Mascus ID
28C1F390
Складський №
705
Вантажопідйомність (кг)
Відстань центру ваги
900 мм
Висота підйому (мм)
4450 мм
Висота приводу
3610 мм
Підйомна мачта
Односторонній
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Двигун
Electric
Транспортні габарити (ДхШхВ)
0 x 0 x 3610 мм