Still RX 60-30L-600 6355
Договірна
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Still RX 60-30L-600 6355
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
7662458A
ДЕТАЛІ
Складський №
P6533
Вантажопідйомність (кг)
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
7840 мм
Вільний підйомник
2500 мм
Висота приводу
3350 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Довжина вил
1900 мм
Кабіна
Немає кабіни / Інше
Тип шин
Високоеластичні
Коробка передач
Drehstrom
Двигун
Electric - ---
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
2650 x 1380 x 3350 мм
Кінцева глибина протектора передніх шин
80 - 100%
Остаточна глибина протектора задніх шин
60 - 80%