Still RX60-45/600
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Still RX60-45/600
Країна
Німеччина
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
4080 мм
Висота приводу
2800 мм
Підйомна мачта
Односторонній
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Коробка передач
Handschaltung
Двигун
Electric
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
2850 x 1400 x 2800 мм