Still RX60-50/600 (NEU)
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Still RX60-50/600 (NEU)
Рік випуску
2023
Пробіг, годин
430 год
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
77A08D5E
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
4780 мм
Вільний підйомник
1490 мм
Висота приводу
2500 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Довжина вил
1200 мм
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Коробка передач
Handschaltung
Двигун
Electric
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
3030 x 1410 x 2500 мм