Still RX60-50/600 UVV geprüft
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Still RX60-50/600 UVV geprüft
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
EEF27D66
Складський №
ES0018
Вантажопідйомність (кг)
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
4230 мм
Вільний підйомник
1240 мм
Висота приводу
2330 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Довжина вил
1190 мм
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Двигун
Electric
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
2700 x 1400 x 2330 мм
Кінцева глибина протектора передніх шин
40 - 60%
Остаточна глибина протектора задніх шин
40 - 60%