Still RX60-50/600
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Still RX60-50/600
Рік випуску
2024
Пробіг, годин
305 год
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
5A570EC8
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
4100 мм
Вільний підйомник
1300 мм
Висота приводу
2240 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Коробка передач
Handschaltung
Двигун
Electric
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
3000 x 1410 x 2240 мм