Still RX60-50/600
Договірна
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Still RX60-50/600
3882 год
Стан
Remanufactured
Місто
32832 Augustdorf
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
69339DDF
ДЕТАЛІ
Складський №
HF2323
Вантажопідйомність (кг)
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
5170 мм
Вільний підйомник
1620 мм
Висота приводу
2630 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Довжина вил
1200 мм