Still RX60-50/600
Марка / модель
Still RX60-50/600
6641 год
Стан
Remanufactured
Місто
72622 Nürtingen
Країна
Німеччина
Ціна
Не включає відшкодування ПДВ
ДЕТАЛІ
Складський №
Заводський номер
A-516330X00145
Вантажопідйомність (кг)
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
4780 мм
Вільний підйомник
1480 мм
Висота приводу
2500 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Довжина вил
2400 мм