Still RX60-50-600
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Still RX60-50-600
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
A63FF63A
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
5750 мм
Вільний підйомник
1800 мм
Висота приводу
2780 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Коробка передач
Handschaltung
Двигун
Electric
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
2900 x 1410 x 2780 мм