Still RX60-80/900
Марка / модель
Still RX60-80/900
Рік випуску
2022
Пробіг, годин
397 год
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
83D9B71F
Відстань центру ваги
900 мм
Висота підйому (мм)
5450 мм
Вільний підйомник
1870 мм
Висота приводу
3220 мм
Підйомна мачта
Тристоронній
Довжина вил
2400 мм
Кабіна
Закрита кабіна
Тип шин
Високоеластичні
Коробка передач
Handschaltung
Двигун
Electric
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
3500 x 2140 x 3220 мм