Toyota Traigo 80-8FBMKT30
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Електронавантажувачі
Марка / модель
Toyota Traigo 80-8FBMKT30
Рік випуску
2019
Країна
Німеччина
Загальна категорія
Mascus ID
2B6061AF
Складський №
Число коліс
4
Вантажопідйомність (кг)
3000 кг
Відстань центру ваги
500 мм
Висота підйому (мм)
5500 мм
Вільний підйомник
125 мм
Висота приводу
4045 мм
Підйомна мачта
Triplex / free lift
Довжина вил
1000 мм
Потужність двигуна
Engine manufacturer
Toyota
Напруга батареї
80 V
Ємність акумулятора
560 Ah
Транспортна вага
Транспортні габарити (ДхШхВ)
23330 x 1070 x 2400 мм
Тип передніх шин
23 x 10-12
Розмір задніх покришок
18 x 7-8
Додаткові інформації
Technische Daten
Baujahr 2019
Antrieb Elektro
Motor 20 kw
Tragfähigkeit 3,00 t
Lastschwerpunkt 500 mm
Gesamtmaße (L x B x H) 3,33 m x 1,20 m x 240 m
Gabelzinkenmaße (L x B x H) 1,00 m x 0,10 m x 0,045m
Wendradius 2,03 m
Gewicht 5199 kg kg
Reifengröße vorne 23x10-12
Reifengröße hinten 18x7-8
Hubhöhe 5,50 m
Freihub 125 mm
Fahrgeschwindigkeit 20 km/h
max. Steigfähigkeit mit/ohne Last 21% / 29%