EP ESA121-M-1600
Друк
ІНФОРМАЦІЯ
Тип машини
Ручний візок
Марка / модель
EP ESA121-M-1600
Рік випуску
2024
Стан
Новий,Можливість прокату
Місто
Raisio
Країна
Фінляндія
Загальна категорія
Mascus ID
50FCF0A4
ДЕТАЛІ
Тип
Електричний
Кількість попередніх власників
0
Вантажопідйомність (кг)
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
1613 мм
Вільний підйомник
1530 мм
Висота приводу
1951 мм
Підйомна мачта
Односторонній
Довжина вил
1150 мм
Потужність двигуна
Інформація про стан/гарантія
1 vuosi / 2000h
Ємність акумулятора
105 Ah
Вік акумулятора
Напруга акумуляторів
24 V
Заряжаючий ток
15 A
Транспортна вага
490 кг
Транспортні габарити (ДхШхВ)
1760 x 826 x 1951 мм
Кінцева глибина протектора передніх шин
100
Остаточна глибина протектора задніх шин
100
Сертифікати
CE
Додаткові пристрої
-Virta-avain
-Akun varaustilan näyttö
Додаткове обладнання
Заряднки для батарей
Sisäänrakennettu varaaja
Додаткові інформації
Tekniset tiedot:
- Nostokyky 1200kg
- Pyörien laatu: Polyuretan
- Telipyörät
- Kääntösäde 1452mm
- Työkäytäväleveys: 2212 mm (kuorman pituus 1200 mm)
- Ajonopeus 4/4,5 km/h ( kuormattuna / kuormaamattomana )
Masto:
- 1613mm monomast
- Nostokorkeus 1613 mm
- Vapaa nosto 1530mm
- Maston korkeus maksimissa 1991 mm
- Rakennekorkeus 1951 mm
- Haarukkapituus 1150 mm
- Haarukkaleveys 570 mm
Runko:
- Kokonaispituus 1742 mm
- Kokonaisleveys 826 mm
- Paino akun kanssa 490 kg
Moottorit
- Ajomoottori 0,65 kW
- Nostomoottori 3 kW
Varusteet
- Huoltovapaa AGM-akku
- Akku 105Ah
- Laturi 24V