Heli CBD15J-LI3 - 1,5 tonns palletruck (PÅ LAGER)
Рік випуску
2022
Стан
Новий
Місто
Nannestad, Akershus
Країна
Норвегія
Загальна категорія
1
Mascus ID
C95163DF
ЦІНА
Вибір валюти
Ціна
ДЕТАЛІ
Тип
Електричний
Складський №
CBD15J-LI3
Вантажопідйомність (кг)
1500 кг
Відстань центру ваги
600 мм
Висота підйому (мм)
200 мм
Довжина вил
1150 мм
Напруга батареї
24 V
Ємність акумулятора
30 Ah
Напруга акумуляторів
230 V
Заряжаючий ток
15 A
Транспортна вага
145 кг
Транспортні габарити (ДхШхВ)
1540 x 550 x 1145 мм