Кількість оголошень 6

Нова та б/у YTO трактори

На цій сторінці відображений повний перелік трактори YTO, доступних у продажі на сайті Mascus. У вас є можливість відсортувати вживані трактори YTO за ціною, роком випуску чи місцезнаходженням. Будь ласка, скористайтесь навігацією в лівій панелі меню, щоб відфільтрувати результати.
Ви зможете дізнатись більше про YTO трактори, відвідавши розділ "Інформація про Торгові Марки".
Читати далі Закрити
оголошень / сторінка

Трактори YTO

Колісні трактори YTO спроектовані так, щоб вони змогли забезпечити високу силу тяги для переміщення навісів для сільськогосподарських чи будівельних робіт. Відповідно режиму приводу, трактори можуть бути класифіковані на колісні трактори з колісною формулою 2х2 та колісні трактори з колісною формулою 4х4. По використовуваному двигуну трактори діляться на двоциліндрові, трициліндрові, чотирициліндрові і шестициліндрові. Відповідно із застосуванням, трактори діляться на сільськогосподарські, промислові, садові, і т.д.

Як досвідчений виробник колісних тракторів в Китаї, компанія YTO може виробляти широкий асортимент колісних тракторів з потужністю від 18 до 180 к.с. Завдяки постійному поліпшенню продуктів, трактори YTO мають компактні розміри, обтічну форму, високу паливну ефективність, легке управління та обслуговування. Крім того, використання дискових гальм допомагають забезпечити безпеку оператора. За запитом на тракторі YTO можуть бути встановлені навісні обладнання або кондиціонер. В даний час колісні трактори YTO широко використовуються в оранці, збирання трав, поливі, озелененні, і в інших роботах.