Кількість оголошень 60

Нова та б/у BT уживані автонавантажувачі

На цій сторінці ви знайдете перелік оголошень про продаж вживаних BT уживані автонавантажувачі, наявних на сайті Mascus. Оголошення про продаж BT уживані автонавантажувачі можуть бути відсортовані за ціною, роком випуску чи місцезнаходженням. Будь ласка, скористайтесь нашим навігатором на сторінці зліва, щоб звузити свій пошук або дізнайтесь більше про BT уживані автонавантажувачі, відвідавши розділ Інформація про Торгові Марки.
Читати далі Закрити
оголошень / сторінка

Компанія BT – провідний виробник навантажувачів

Шукаєте якісний та надійний автонавантажувач? Тоді радимо облишити подальші й марні пошуки, оскільки продукція виробника складської техніки - компанії ВТ може задовольнити абсолютно всі ваші потреби. Вам пропонується широкий вибір моделей вилкових навантажувачів, як з електродвигунами змінного струму, так і з двигунами внутрішнього згоряння, що працюють на газовому і дизельному пальному. Ми все ще не переконали вас? Можливо, ви цього не знаєте, але б/у навантажувач ВТ характеризуються вантажопідйомністю до 5000кг! Так-так, ви не помилились. Вам відомий який-небудь інший бренд, здатний запропонувати щось подібне? Навряд чи. Окрім того, навантажувач BT абсолютно безпечний, це гарантується наявністю ременів безпеки, міцного даху та надійного ручного гальма. Ергономічна конструкція кабіни, а також сидіння з регулюванням сприяють високій ефективності праці та комфорту оператора. Як вже було сказано, електричні моделі працюють від змінного струму, за рахунок чого забезпечується їх довговічність, а також підвищується продуктивність та якість роботи.

Типи автонавантажувачів BT

Модельний ряд вилочних навантажувачів ВТ представлений також моделями з газовими та дизельними двигунами. Якщо вас цікавлять дизельні або газові моделі навантажувачів, то візьміть до уваги що вони є дуже легкими в керуванні, рентабельними для переміщення вантажів на великі відстані, а також оснащені комфортабельним і регульованим сидінням для оператора. Жоден інший виробник не зможе запропонувати вам настільки широкий асортимент, та різноманітність модельного ряду який Вам пропонує компанія Вт.

Виробник вантажної техніки та навантажувачів - компанія ВТ, заснована в 1946 році, успішно здійснює свою діяльність протягом більш ніж 60 років. Навіщо довіряти свої потреби якій-небудь іншій компанії? Досвідчені, вмілі інженери та персонал ВТ застосовують весь свій досвід і завзяття, щоб Ви отримали надійний, безперебійний в роботі та безпечний автонавантажувач б/у. Тому, переконайтесь, що Ваш вибір зупиниться саме на навантажувачі BT. Запевняємо вас, що ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір. І це не просто обіцянки, а надійна гарантія. Ви все ще зволікайте? Оберіть бажану модель б/у вилочного навантажувача BT та зверніться до найближчого дилера з продажу вилочних навантажувачів BT.