Пошук оголошень Закрити » Розширений пошук

  Розмістити запит на купівлю спецтехніки
  Кількість оголошень 576

  Нова та б/у Still уживані автонавантажувачі

  На цій сторінці ви знайдете перелік оголошень про продаж вживаних Still уживані автонавантажувачі, наявних на сайті Mascus. Оголошення про продаж Still уживані автонавантажувачі можуть бути відсортовані за ціною, роком випуску чи місцезнаходженням. Будь ласка, скористайтесь нашим навігатором на сторінці зліва, щоб звузити свій пошук або дізнайтесь більше про Still уживані автонавантажувачі, відвідавши розділ Інформація про Торгові Марки.
  Читати далі Закрити
  оголошень / сторінка

  Навантажувачі STILL

  Якщо вам потрібні ефективні технічні вирішення для виконання внутрішніх чи зовнішніх вантажних робіт ми пропонуємо вам ознайомитись з лінійкою автонавантажувачів компанії STILL, які зможуть повністю задовольнити всі Ваші вимоги. Всі б/у навантажувачі STILL характеризуються ергономічним дизайном для забезпечення комфорту та безпеки оператора в процесі роботи, а інноваційна технологія Blue-Q, використана в електричних моделях навантажувачів, дозволяє знизити до 20% витрат енергії під час експлуатації.

  Найпопулярніші моделі навантажувачів STILL

  Якщо ви шукаєте нешкідливу для навколишнього середовища та безшумну техніку, то лінійка електричних б/у навантажувачів STILL - це саме те, що вам потрібно. Максимальна швидкість пересування електронавантажувачів серії RX 50 становить 12 км / год. при максимальній висоті підйому 3 430 мм. Гранична вантажопідйомність усіх чотирьох моделей цього ряду варіюється від 1 000 кг до 1 600 кг. Навантажувачі серії RX 1920 здатні пересуватись з максимальною швидкістю 16 км / год. В серію входять 8 моделей вантажопідйомністю від 1 500 кг до 2 000 кг з максимальною висотою підйому вантажу 7720 мм - 7 915 мм. Серія RX 1960 включає 11 моделей, що демонструють максимальну швидкість пересування від 19 до 20 км / год. Машини даної серії піднімають вантаж вагою від 1 600 кг до 4 999 кг на висоту 7 180 мм - 8 475 мм.

  Окрім електронавантажувачів STILL також пропонує навантажувачі з дизельним або газово-бензиновим двигуном внутрішнього згоряння. Серія RX 1970 включає 15 моделей з дизель-електричним приводом. Їх максимальна швидкість пересування варіюється від 21 км / год. до 25 км / год. при вантажопідйомності 1600 кг - 8 000 кг та максимальній висоті підйому вантажу від 7870 мм до 8475 мм. 3 моделі навантажувачів серії RX 70, що працюють на зрідженому газі, характеризуються надзвичайно високою потужністю. При максимальній швидкості пересування 21 км / год. і висоті підйому 8355 мм вони здатні піднімати вантаж вагою від 4 000кг до 4 999 кг.

  У березні 2009 року компанія STILL була відзначена нагородою Daimler Supplier Award. Цей факт зайвий раз підтверджує чесність і надійність політики компанії. Після такого всесвітнього визнання ви можете не сумніватись в тому, що придбавши автонавантажувач STILL, ви зробите дійсно правильний вибір.