Кількість оголошень 8

Нова та б/у Atlet уживані автонавантажувачі

На цій сторінці ви знайдете перелік оголошень про продаж вживаних Atlet уживані автонавантажувачі, наявних на сайті Mascus. Оголошення про продаж Atlet уживані автонавантажувачі можуть бути відсортовані за ціною, роком випуску чи місцезнаходженням. Будь ласка, скористайтесь нашим навігатором на сторінці зліва, щоб звузити свій пошук або дізнайтесь більше про Atlet уживані автонавантажувачі, відвідавши розділ Інформація про Торгові Марки.
Читати далі Закрити
оголошень / сторінка

Вилочний навантажувач Atlet

Atlet є загальновизнаним промисловим лідером у галузі виготовлення екологічно нешкідливих електричних вилочних навантажувачів.

Лінійка моделей транспортувальників палет від Atlet ідеально підходить для переміщення важких палет з однієї точки складу в іншу. Ці потужні супроводжувані навантажувачі б/у представлені широким асортиментом моделей, призначених для будь-якої специфіки роботи. Їх максимальна вантажопідйомність варіюється від 800 кг до 2 000 кг. Для габаритних вантажів можна використовувати один з навантажувачів Atlet з платформою для стоячого оператора, максимальна вантажопідйомність яких складає від 2 000 кг до 2 500 кг. Крім того, Atlet пропонує варіанти навантажувачів, що передбачають сидіння для оператора та характеризуються максимальною вантажопідйомністю 2 000 кг.

Найпопулярніші моделі б/у вилочних навантажувачів Atlet

Якщо вам потрібен вилочний навантажувач Altet, придатний для штабелювання ваших палет, то ви не відчуєте нестачі у виборі. Супроводжувані моделі навантажувачів забезпечують вантажопідйомність, що варіюється від 1 250 кг до 2 000 кг при максимальній висоті підйому від 1 790 мм до 4 800 мм. Моделі що обладнані платформою для оператора, забезпечують вантажопідйомність в межах між 1 200 кг і 2 000 кг, а їх висота підйому вантажу складає 2 900 мм - 6 300 мм. Якщо ж ви віддасте перевагу навантажувачу Altet з кабіною для сидячого оператора, то вантажопідйомність такої моделі буде дорівнювати від 1 400 кг до 2 000 кг при амплітуді висоти підйому 6 300 мм - 12 000 мм.

Якщо ж ви маєте які-небудь специфічні вимоги, то Altet запропонує вам вилкові навантажувачі, адаптовані для виконання будь-якої необхідної вам роботи. Наприклад, самохідний штабелер Forte UFS з можливістю чотиристороннього руху та ідеально підходить для переміщення габаритних вантажів. З Forte UFS ви маєте можливість піднімати вантажі вагою до 2 500 кг на максимальну висоту 9 000 мм. Якщо вам потрібно просунути вантаж вглиб стелажа, то навантажувач з висувним щоглою - це саме те, що Вам потрібно. З його допомогою ви з легкістю розмістите вантаж на глибину від 800мм до 1 350 мм.

Маючи ідеальну репутацією завдяки безпеці та сучасності конструкції своїх машин, фірма Atlet запропонує вам навантажувач б/у, який стане для вас ідеальним та незамінним помічником.